Articol de GSP - Publicat sambata, 18 iulie 2015 17:40
Steven Gerrard a jucat în primul său meci de campionat pentru LA Galaxy, contra celor de la San Jose Earthquakes. Formația din California s-a impus cu 5-2 grație unei prestații de excepție a duo-ului irlandezo-englez Robbie Keane - Steven Gerrard.
Keane a reușit un hattrick, în timp ce fostul căpitan al lui Liverpool a marcat o dată.
După meci, Gerrard a postat pe instagram o imagine care a circulat pe twitter, cu apărătoarele sale cu sigla lui Liverpool, care i-a emoționat pe fanii "cormoranilor":
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!