Articol de GSP - Publicat joi, 23 martie 2017 09:49
Victor Pițurcă, fost selecționer și antrenor la Steaua, a făcut un anunț sumbru legat de viitorul echipei roș-albastre.
Pițurcă este sigur că vor veni vremuri grele pentru echipa lui Becali, spunând că acesta nu va mai avea succesul pe care l-a avut în ultimii ani la Steaua.
"El a avut noroc că i-a mers. Dar de acum încolo n-o să-i mai meargă. Îi spun eu. Poate să ia tot ce e mai bun că nu o să-i mai meargă cu fotbalul. Gata, s-a terminat. Gata, s-a dus.
Totul a fost făcut la întâmplare acolo. Totul e la întâmplare. A avut bani şi a luat tot ce a fost mai bun în fotbalul românesc, dar acum nu mai merge aşa", a spus Pițurcă la TV Digi Sport.
Citește și: Pițurcă cedează! E gata să susțină echipa lui Gigi Becali: "Totul depinde de asta"
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!