FOTBAL  »  Superliga  »  DINAMO - GAZ METAN, LUNI, 20:45, DIGI, TELEKOM, LOOK, GSP.RO

Dinamo în play-out » Decizie aberantă a clubului din Ștefan cel Mare: ce se va întâmpla la meciul cu Gaz Metan

Foto: Raed Krishan
Foto: Raed Krishan

Articol de GSP - Publicat sambata, 10 martie 2018 10:28

Dinamo va juca primul meci din istoria sa în play-out luni seară, de la 20:45, cu Gaz Metan, pe stadionul din Ștefan cel Mare.

Conducerea clubului a decis că abonamentele puse în vânzare la începutul sezonului nu vor fi valabile la meciurile din play-out, anunțând pe site-ul oficialfanii care vor să asiste la partide trebuie să-și cumpere bilet.

Acestea pot fi achizițonate de la case sau de pe site-ul bilete.ro.

prețurile biletelor

TRIBUNA 0 (sectoarele 3, 4, 5, 6): 40 lei
TRIBUNA I (sectoarele 1, 2, 7, 8): 35 lei
TRIBUNA a II-a (sectoarele 19-26): 25 lei
PELUZA CĂTĂLIN HÎLDAN (sectoarele 9-18): 10 lei
PELUZA SUD (sectoarele 30-35): 10 lei

Programul caselor de bilete de la stadionul DINAMO

Luni, 12 martie 2018
Şos. Ştefan cel Mare: 12:00-20:45
Bd. Barbu Văcărescu: 17:00-20:45
Calea Floreasca: 17:00-20:45

Citește și:
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026 » România își află adversarele, dacă se califică
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026 » România își află adversarele, dacă se califică
Starul din Premier League s-a ferit, însă camerele tot l-au surprins cu celebra prezentatoare TV
Campionate
Starul din Premier League s-a ferit, însă camerele tot l-au surprins cu celebra prezentatoare TV
Au pus banii jos pentru transferul lui Alexandru Musi » Ofertă de două milioane de euro
Superliga
Au pus banii jos pentru transferul lui Alexandru Musi » Ofertă de două milioane de euro
Aventura cu o blondă căsătorită a pus capăt căsniciei cu Ana
Campionate
Aventura cu o blondă căsătorită a pus capăt căsniciei cu Ana
Nouă fabrică în România, investiție de 10 milioane euro FOTO
Profit.ro
Nouă fabrică în România, investiție de 10 milioane euro FOTO
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Acuzații SEISMICE împotriva lui Gheorghe Tadici: „S-a răzbunat că nu i-au ieșit pariurile! Știe toată țara că pariază!” » Retrasă definitiv la doar 25 de ani: „Era terminată psihic de Tadici, plângea non-stop!”

Scor aiuritor la baschet: 207 puncte diferență! » Scandal după meci: „E nevoie de bun-simț în astfel de situații” vs „Să ne oprim și să nu mai jucăm?”


Comentarii (52)
cpt.ahab
cpt.ahab  •  10 Martie 2018, 12:19
Postat de ando89 pe 10 Martie 2018, 12:13

Corect. Altceva este să stai plictisit într-un fotoliu și să zici: am mai câștigat clar un meci, să se termine odată campionatul și să mai punem un trofeu în vitrină. Acum trăim periculos, sentiment cu care nu eram obișnuiți. Cum să nu plătești în plus? Ne-a scos din letargie și ne-a îmbogățit viața emoțională, gata cu suficiența:))

Neh... N-am emoții, acum că-l avem și pe Hohenzollern în apărare, care aud că-i chiar mai bun decât legenda Nedelcearu! Dacă maI vine și puștiul celălalt, Raț, nici Juventusul nu ne mai poate sta în cale! :)))

ando89
ando89  •  10 Martie 2018, 11:46

După ce-am ajuns în play-out, mai trebuie și plătit în plus...

risc_mix
risc_mix  •  10 Martie 2018, 11:20

Asta e o mârlanie. Abonamentul e un contract între două părți. Nu poți să-mi iei banii și să nu-mi oferi serviciile contractate. E înșelătorie, se poate rezolva în instanță

Vezi toate comentariile (52)
Comentează