FOTBAL  »  Superliga  »  CFR CLUJ - FCSB 1-1

CFR CLUJ - FCSB 1-1 // Dică n-a mai rezistat! Ce replică a avut pentru Șumudică după ce s-a propus la FCSB

Articol de GSP - Publicat luni, 19 martie 2018 10:20

După 1-1 cu CFR Cluj, Nicolae Dică, antrenorul FCSB, a avut o replică pentru Marius Șumudică, cel care a spus că ar câștiga fără probleme campionatul cu echipa roș-albastră.

"Au mai fost şi alţii care îi spuneau patronului că atunci când vor veni vor câştiga titlul la pas. Credeţi că este singurul antrenor care şi-ar dori să antreneze Steaua?

Majoritatea antrenorilor români ar vrea să pregătească o echipă ca Steaua! Eu mai am două luni de contract aici și încerc să îmi îndeplinesc obiectivul de la început", a spus Nicolae Dică la TV Telekom Sport.

"Singurul om din Liga 1 cu care aș lucra e Gigi Becali! Și garantez că dacă se va întâmpla asta voi câștiga titlul de campion la pas!" Marius Șumudică, duminică, 18 martie

Citește și: Răspunsul lui Dică pentru Alibec: "O să am o discuție cu el" + Mișcarea ingenioasă făcută de antrenor

Citește și:
Selecționerul care a calificat România la Campionatul Mondial: „Avem un jucător pe care scrie Real Madrid”
Nationala
Selecționerul care a calificat România la Campionatul Mondial: „Avem un jucător pe care scrie Real Madrid”
Meciul cu FC Botoșani a fost decisiv » Gigi Becali a hotărât: îl pune pe liber de la FCSB!
Superliga
Meciul cu FC Botoșani a fost decisiv » Gigi Becali a hotărât: îl pune pe liber de la FCSB!
Circ la Țiriac Open » Jucătorul către arbitru: „Au venit aici să parieze!” / Iată ce îi strigă Șumudică: „My friend...”
Tenis
Circ la Țiriac Open » Jucătorul către arbitru: „Au venit aici să parieze!” / Iată ce îi strigă Șumudică: „My friend...”
Basarab Panduru a văzut lista de 5 selecționeri a lui Stoichiță și „a explodat”: „Pe ei doi de ce i-ai pus? Ne batem joc?!”
Nationala
Basarab Panduru a văzut lista de 5 selecționeri a lui Stoichiță și „a explodat”: „Pe ei doi de ce i-ai pus? Ne batem joc?!”
FOTO Lanț gigant de magazine a deschis în România prima unitate
Profit.ro
FOTO Lanț gigant de magazine a deschis în România prima unitate
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

AI UN PONT? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru fiica ei!” + Înregistrare audio ȘOCANTĂ cu soțul-primar: „Ce p*** mea îi trebuie competiție?”

Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”


Comentarii (21)
ray51
ray51  •  20 Martie 2018, 09:57

Foaie verde de dai n-ai/ Ia nu da sa vezi ca ai...

capca1
capca1  •  19 Martie 2018, 15:59
Postat de davidblack pe 19 Martie 2018, 11:22

Daca astia nu sunt steaua cum de joaca in prima liga ???? .....si-a pus cineva intrebarea asta ??? .....in romania nu se pedepseste furtul de identitate ??? .....din ce stiu eu steaua era echipa statului ....cum poti fura o echipa de la stat ??? .....oare ce prejudiciu s-a adus statului roman cu acest furt ?? .....nea jiji daca nu are acte " pe steaua " ...inseamna ca se foloseste abuziv de nume si de locul echipei ....abia astept ziua cand o sa plateasca pt acest furt

Are acte, cum să n-aibă, doar că-s pe ”persoană fizică”. Da`, nu te bucura prea mult,nici la Dinamo nu se mai știe cine are echipa, unde-i palmaresul și ce-i cu stadionul... Dacă ne place fotbalul, asta nu ar trebui să ne bucure !

adicn
adicn  •  19 Martie 2018, 13:41

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Vezi toate comentariile (21)
Comentează