FOTBAL  »  Superliga  »  DINAMO - GAZ METAN 1-1

Mircea, pe ei cum îi revitalizezi? Doi "câini" din echipa lui Rednic, corigenți în meciul cu Gaz Metan

Articol de GSP - Publicat sambata, 24 noiembrie 2018 08:45

Dinamo a smuls un egal pe teren propriu cu Gaz Metan, scor 1-1, în ultima secundă datorită reușitei lui Salomao din minutul 4 al prelungirilor. De partea cealaltă a înscris Trif, în minutul 77.

Cei mai slabi jucători de pe teren au fost dinamoviștii Mihai Popescu, eliminat în minutul 87, și Robert Moldoveanu. Ambii au primit nota 4 din partea Gazetei Sporturilor.

La polul opus, cei mai buni fotbaliști au fost dinamoviștii Jaime Penedo și Diogo Salomao, notați cu 7, la fel ca medieșenii Răzvan Trif și Nasser Chamed.