Articol de Ovidiu Minea - Publicat miercuri, 19 martie 2008 00:00
Atacantul Andrei Cristea a mărturisit la finalul partidei că şi-a dorit foarte mult să o încurce pe Dinamo. "Păcat că nu am cîştigat, pentru că Dinamo trecea printr-o perioadă foarte grea. Mă bucur că am reuşit să înscriu, deşi este vorba de o înfrîngere. Trebuie să uităm acest meci şi să ne gîndim la cel cu CFR Cluj. Mi-am dorit mult să încurcăm pe Dinamo, dar nu s-a putut. Cel mai important este să ne salvăm de la retrogradare", a declarat Cristea.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!