FOTBAL  »  Superliga  »  FCSB - BOTOȘANI.

Gigi Becali, anunț de ultimă oră: „Man e plecat! Mirel Rădoi știe niște lucruri”

Dennis Man va pleca de la FCSB, spune Gigi Becali
Dennis Man va pleca de la FCSB, spune Gigi Becali

Articol de GSP - Publicat sambata, 04 iulie 2020 20:32 / Actualizat duminica, 05 iulie 2020 19:22

Gigi Becali spune că Dennis Man (21 de ani) va pleca de la FSCB până la finalul acestui an. 

Gigi Becali a revenit pe stadion la meciul formației sale cu FC Botoșani, 1-1. La sosirea pe Arena Națională, patronul vicecampioanei FCSB a anunțat că Dennis Man va face pasul spre un club din Europa și că Mirel Rădoi este implicat în mutare. 

Gigi Becali: „Da, tată, Man e plecat”

„Mirel ştie nişte lucruri pe care nu le pot spune nici eu. Îl mai întreabă şi pe el de jucători din străinătate, el e genul de om care-şi face meseria cu demnitate. Nu vrea să vorbească. El e selecţioner şi nu vrea să-şi dea cu părerea. Dacă mă întrebi în clipa asta, eu cred că Man e ca şi plecat. Man în următoarele trei-patru luni e plecat. Da, tată, în Europa, da!", a declarat Gigi Becali. 

„Sincer, sunt prea supărat să mă gândesc la asta acum. Îmi doresc să facem noi treabă bună și să ne impunem în fiecare meci. Nu știu (n.a. dacă ar face față în străinătate), nu vreau să comentez acum, nu-mi trece prin cap să plec, sunt aici și îmi doresc să facem o treabă cât mai bună” 
Dennis Man după meci

Citește și alte știri despre play-off-ul din Liga 1:

Ilie Dumitrescu, devastator în direct la TV, la adresa „perlelor” de la FCSB: „Nu ai cum să faci pasul la o echipă de top așa!”

FCSB. Gigi Becali a dat-o la întors! Nu mai bagă copiii cu CFR: „Să faci asta e nedemn și nedrept! Eu nu sunt așa”

Citește și:
Îl mai recunoști? Fostul mare internațional argentinian a apărut în tribune la Argentina - Austria și i-a uimit pe fani
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Îl mai recunoști? Fostul mare internațional argentinian a apărut în tribune la Argentina - Austria și i-a uimit pe fani
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
Special
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
Acasă la J.R. Ewing, capul răutăților din serialul Dallas: cum e în realitate ferma Southfork, locul unde s-a născut capitalismul românesc
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Acasă la J.R. Ewing, capul răutăților din serialul Dallas: cum e în realitate ferma Southfork, locul unde s-a născut capitalismul românesc
Comentariul TV clonat, femei frumoase inexistente și „Hitler” din tribuna Germaniei: AI-ul stăpânește Mondialul într-un fel sinistru! Cum a fost trucat comentariul TV: „Cine e negresa asta?”
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Comentariul TV clonat, femei frumoase inexistente și „Hitler” din tribuna Germaniei: AI-ul stăpânește Mondialul într-un fel sinistru! Cum a fost trucat comentariul TV: „Cine e negresa asta?”
EXCLUSIV VIDEO Magazin închis în România cu colivă și
Profit.ro
EXCLUSIV VIDEO Magazin închis în România cu colivă și "Veșnică Pomenire". Apare acum cel mai mare magazin de tenis & padel
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

Comentariul TV clonat, femei frumoase inexistente și „Hitler” din tribuna Germaniei: AI-ul stăpânește Mondialul într-un fel sinistru! Cum a fost trucat comentariul TV: „Cine e negresa asta?”

FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial


Comentarii (21)
cuviosul_pafnutie
cuviosul_pafnutie  •  05 Iulie 2020, 11:28

Cica in urmatoarele 3-4 luni e ca si plecat!Si ca se bazeaza pe finu Mirel!Cum se traduce asta?Simplu:finu Mirel il va baga pe copil in meciurile din octombrie-cu Islanda,eventual si cu Ungaria-si astfel Giovani va putea sa mai pacaleasca pe cineva!Daca-i corect ca selectionerul sa faca echipa dupa interesele nasului sau?Nu conteaza!Ce, tata Puiu nu l-a bagat titular la europene pe Chipciu-care nu mai era nici rezerva la fcsb?Si dupa europene nu i-a pacalit Giovani pe Anderlecht,cu el?

costacurta
costacurta  •  05 Iulie 2020, 10:17
Postat de johnwick_chapter3 pe 05 Iulie 2020, 03:32

daa, clar întâi se vinde căpitanul plângăcăcios de la voi, de la vitan bârzești

:))

johnwick_chapter3
johnwick_chapter3  •  05 Iulie 2020, 03:32
Postat de Gigi Iordache pe 04 Iulie 2020, 22:02

Man este cel mai slab jucator din lotul fcsb,pt. ca sa-l vinda, ciobanul trebuie sa mai dea el ceva sa scape de el.

daa, clar întâi se vinde căpitanul plângăcăcios de la voi, de la vitan bârzești

Vezi toate comentariile (21)
Comentează