Articol de Ovidiu Minea - Publicat joi, 27 martie 2008 00:00
Politehnica Iaşi va pleca joi spre Petroşani, unde va pregăti două zile meciul cu Pandurii, programat duminică. Din delegaţia moldovenilor nu vor face parte atacantul Andrei Cristea, suspendat, Paul Tincu, Bogdan Straton şi Romulus Miclea, care vor juca la Poli II după ce au fost mai mult timp accidentaţi. Tot la “satelit” va evolua şi Adrian Toma, fotbalist care nu a prins lotul de 18 jucători deplasat de Ionuţ Popa pentru întîlnirea de la Tîrgu-Jiu.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!