Articol de GSP - Publicat vineri, 11 aprilie 2008 00:00
In acest sfarsit de saptamana se joaca sferturile de finala in Cupa Davis: Rusia - Cehia, Argentina - Suedia, Germania - Spania, USA - Franta. Ii vom putea urmari pe jucatorii rusi Davydenko (care l-a batut pe Nadal in finala din Miami) si Youzhny, pe argenitianul Nalbandian, pe americanii Roddick si Blake, pe francezii Tsonga si Gasquet si pe spaniolii Nadal si David Ferrer.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial
Elveția - Bosnia, în istoria Cupei Mondiale » Așa ceva nu s-a văzut în 96 de ani