Articol de Ovidiu Minea - Publicat joi, 17 aprilie 2008 00:00
Nici unul dintre cei trei atacanţi pe care gruparea din Copou îi are în lot, Cristea, Bîlbă şi Pălimaru, nu a participat la antrenamentul de marţi seară, primul după meciul cu UTA (4-1), toţi acuzînd probleme medicale.
Incert în vederea partidei de sîmbătă, cu FC Vaslui, este şi slovenul Bersnjak. Altfel, Onuţ, plecat în Serbia la tratament, şi Ilie, suspendat, vor lipsi sigur în meciul cu galben-verzii.
Nici unul dintre cei trei atacanţi pe care gruparea din Copou îi are în lot, Cristea, Bîlbă şi Pălimaru, nu a participat la antrenamentul de marţi seară, primul după meciul cu UTA (4-1), toţi acuzînd probleme medicale.
Incert în vederea partidei de sîmbătă, cu FC Vaslui, este şi slovenul Bersnjak. Altfel, Onuţ, plecat în Serbia la tratament, şi Ilie, suspendat, vor lipsi sigur în meciul cu galben-verzii.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!