Articol de Ovidiu Minea - Publicat joi, 17 aprilie 2008 00:00
Preşedintele Politehnicii Iaşi, Sorin Boca, a anunţat că antrenorul Ionuţ Popa rămîne suspendat şi la partida cu FC Vaslui de sîmbătă. “Comisia de Apel a respins memoriul nostru prin ceream reducerea suspendării de 3 etape primită de domnul Popa după meciul cu Unirea Urziceni. Ca urmare, dînsul va sta în tribune şi la meciul cu Vasluiul, urmînd a reveni pe bancă în etapa următoare”, a spus Boca.
Tehnicianul a fost suspendat după ce l-a partida cu Unirea Urziceni l-a dărîmat pe mijlocaşul Bogdan Mara. Popa spera să i se reducă sancţiunea pentru a putea conduce echipa de pe bancă.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!