Articol de Ovidiu Minea - Publicat joi, 24 aprilie 2008 00:00
Politehnica Iaşi a intrat joi în cantonament în vederea partidei de sîmbătă, cu Gloria Bistriţa. Antrenorul Ionuţ Popa a anunţat că în partida ce se va disputa la Reghin, căpitanul obişnuit al echipei, Onuţ, va fi rezervă.
“Merg în continuare pe cuplul Ciobanu-Munteanu, care a jucat foarte bine, Onuţ urmând a fi în primii 18. Nici pe Pălimaru nu-l mai pot scoate din echipă” a spus antrenorul, care nu va putea conta pe Bîlbă şi Sfîrlea, ambii suspendaţi, Milea fiind anunţat incert.
Politehnica Iaşi a intrat joi în cantonament în vederea partidei de sîmbătă, cu Gloria Bistriţa. Antrenorul Ionuţ Popa a anunţat că în partida ce se va disputa la Reghin, căpitanul obişnuit al echipei, Onuţ, va fi rezervă.
“Merg în continuare pe cuplul Ciobanu-Munteanu, care a jucat foarte bine, Onuţ urmând a fi în primii 18. Nici pe Pălimaru nu-l mai pot scoate din echipă” a spus antrenorul, care nu va putea conta pe Bîlbă şi Sfîrlea, ambii suspendaţi, Milea fiind anunţat incert.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!