Articol de GSP - Publicat marti, 29 aprilie 2008 00:00
Manchester United a plecat cu prima sansa de calificare in aceasta dubla mansa, avand in vedere parcursul din campionat al celor doua echipe. Cu toate acestea, Barcelona este cea care a controlat partida tur de la un capat la celalalt, reusind la final o posesie zdrobitoare a balonului: 65%.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial