Articol de GSP - Publicat sambata, 24 mai 2008 00:00
Dupa ce sezonul trecut au pierdut atat Cupa, cat si Supercupa, in favoarea Romei, cei de la Inter au astazi oportunitatea de a se revansa in fata trupei lui Spalletti. Spre deosebire de finala din urma cu un an, cea actuala se disputa intr-o singura mansa ce va avea loc pe Stadio Olimpico.
Continuare articol : AICI
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial