GSP SPECIAL  »  PUBLICITATE  »  ADVERTORIAL

„Show de Casă”: noul teren de joacă al decarilor autentici

Articol de GSP - Publicat marti, 27 mai 2025 09:39 / Actualizat marti, 27 mai 2025 09:39

Ce se întâmplă când pui față în față fotbaliști de clasă, influenceri și fani talentați?

Obții un show în care pasiunea pentru fotbal e ingredientul principal: Show de Casă, cea mai nouă producție Casa Pariurilor, difuzată în fiecare marți de la 23:00, pe Prima Sport 1 și online.

Pancu și Cernat

Daniel Pancu și Florin Cernat, doi dintre cei mai apreciați decari ai ultimelor două decenii, își formează propriile echipe și ghidează concurenții într-un parcurs plin de provocări și faze memorabile.

Cine mai face parte din distribuție?

- Cătălin Oprișan: maestru de ceremonii
- Foste glorii ale Ligii 1: Ovidiu Herea, Raul Costin;
-
Specialiști în futsal: Andrei Cârstea, Răzvan Radu;
-
Creatori de conținut cu background fotbalistic: Ovvy, Leone;
-
Jucătoare de echipă națională: Carmen Marcu, Adina Borodi;
-
Plus fani adevărați aleși pentru pasiunea și priceperea lor în joc.

Vezi aici Show de Casă!

Ce se întâmplă în Show de Casă?

Fiecare episod propune probe spectaculoase, de la exerciții de tehnică pură până la provocări de creativitate cu mingea sau situații de joc care scot în evidență gândirea rapidă și instinctul de decar.

Se punctează nu doar precizia, ci și stilul, improvizația și impactul asupra echipei.

Spectatorii vor regăsi atmosfera unui vestiar înainte de meci, glumele dintre colegi, presiunea competiției și mai ales bucuria simplă a fotbalului jucat din plăcere.

Un proiect despre identitatea noastră fotbalistică

„Show de Casă” nu este doar o emisiune de divertisment, ci și o declarație de intenție: fotbalul românesc încă are resurse autentice, iar tehnica nu a dispărut, ci doar așteaptă să fie redescoperită.

Este, totodată, o continuare a campaniei Casa îți dă pasa, prin care Casa Pariurilor promovează ideea că fiecare român pasionat de fotbal are ADN de decar, acea combinație de viziune, creativitate și curaj care face diferența și pe terenul de joc, și în afara lui.

„Show de Casă” poate fi urmărit în fiecare marți, de la ora 23:00, pe Prima Sport 1 și online pe platformele Casa Pariurilor.

Vrei să faci și tu show la pariuri?

Testează-ți ADN-ul de decar cu BetBuilder: combini până la 10 evenimente din orice sport, pe același bilet, #CasăFieBine.

Căutăm 11 suporteri adevărați pentru un EURO de neuitat

Citește și:
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori l-a filmat pe Tavi Popescu: „Cine-i frumusețea asta de bărbat?”
Superliga
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori l-a filmat pe Tavi Popescu: „Cine-i frumusețea asta de bărbat?”
„Mulțumim, Costel Gâlcă” » Patru plecări dintr-un foc de la Rapid
Superliga
„Mulțumim, Costel Gâlcă” » Patru plecări dintr-un foc de la Rapid
Hagi, la ultima încercare » Selecționerul a pus mâna pe telefon pentru a-l convinge pe fotbalist să se prezinte la lot!
Nationala
Hagi, la ultima încercare » Selecționerul a pus mâna pe telefon pentru a-l convinge pe fotbalist să se prezinte la lot!
Din cauza ei, nimeni nu s-a uitat pe teren la Roland Garros: a apărut într-o ținută provocatoare
Tenis
Din cauza ei, nimeni nu s-a uitat pe teren la Roland Garros: a apărut într-o ținută provocatoare
PREMIERĂ Ieftinire masivă a motorinei, care a ajuns, pentru prima dată în ultimul an, să coste mai puțin decât benzina
Profit.ro
PREMIERĂ Ieftinire masivă a motorinei, care a ajuns, pentru prima dată în ultimul an, să coste mai puțin decât benzina

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

Copleșit de emoții în sala Rapid, Van der Vaart i-a atribuit lui Chivu un cuvânt imens: „Știam că așa va fi!”

Concertul lui Max Korzh a adus scene ca-n marile peluze europene! Imagini incredibile pe gazonul Arenei Naționale


Comentarii (0)

Articolul nu are încă niciun comentariu. Fii primul care comentează!

Comentează