Articol de Cristina Negrilă - Publicat vineri, 13 iunie 2008 00:00
Fundaşul stînga al Rapidului, Vladimir Bozovici, nu va fi prezent mîine la vizita medicală. El se află în Muntenegru şi nu ştie cînd va reveni în ţară. Motivul? Bozo nu are viză de România. “Aştept să fac rost de ea. Nu pot spune exact cînd ajung în Bucureşti”, a declarat Bozovici pentru rapidisti.ro. Azi vor mai lipsi Cristi Săpunaru (la Euro), Vasco Matos (învoit) şi Dani Coman (accidentat).
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!