GSP SPECIAL  »  MEDIA  »  GSP LIVE SPECIAL

LIVE GSP Live Special la Cipru - România » Mihai Mironică, Raul Rusescu și Daniel Pancu așteaptă o victorie a „tricolorilor”

Articol de - Publicat marti, 09 septembrie 2025 20:30 / Actualizat marti, 09 septembrie 2025 23:41

Ediția specială GSP Live revine marți, 9 septembrie, ora 21:00, cu prilejul meciului dintre Cipru și România, din cadrul preliminariilor Campionatului Mondial din 2026.

Mihai Mironică îi va avea ca invitați la GSP Live Special pe foștii internaționali Raul Rusescu și Daniel Pancu.

Aceștia vor prefața meciul dintre Cipru și România și vor primi informații în timp real de la reporterii GSP.ro aflați în Cipru. Vor reveni în direct la pauză cu primele concluzii, dar și la final cu toate reacțiile serii după această partidă.

Citește și:
Dinamo a intrat la discuții pentru noul atacant
Superliga
Dinamo a intrat la discuții pentru noul atacant
Au plecat de la FCSB și au semnat cu Dinamo, pentru 300.000 de euro: „Profesionalism și calitate”
Superliga
Au plecat de la FCSB și au semnat cu Dinamo, pentru 300.000 de euro: „Profesionalism și calitate”
Scene tragicomice la CFR Cluj » Hendrik Klein a cerut bani ca să aducă investitori, în plină criză financiară la club!
Superliga
Scene tragicomice la CFR Cluj » Hendrik Klein a cerut bani ca să aducă investitori, în plină criză financiară la club!
Incredibil: „centralul” de la Erevan le-a prezentat scuze oltenilor, după eliminare! „Îmi pare rău că n-am dat fault”
Europa League
Incredibil: „centralul” de la Erevan le-a prezentat scuze oltenilor, după eliminare! „Îmi pare rău că n-am dat fault”
Wizz Air lansează noi curse din România
Profit.ro
Wizz Air lansează noi curse din România
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

„Asta e lipsă de curaj!” » Decizia luată de Mihai Rotaru în cazul lui Filipe Coelho și primul nume mare care „bântuie” banca Craiovei

De la 5 milioane la zero » Precedentul care dă fiori celor de la FCSB în afacerea Bîrligea


Comentarii (6)
tomcat777
tomcat777  •  10 Septembrie 2025, 00:20

Man extrem de slab, olandezii au fost mai mult decat fraieri ca l-au luat. Asta fac cam toti jucatorii romani : cum se vad cu cateva sute de mii de euro nu mai au nici o treaba cu fotbalul. Lucescu e foarte clar ca e total depasit si dovedeste inca o data ca uraste U Craiova, altfel nu-mi pot explica cum de nu-l baga deloc pe Baiaram care e foarte clar cel mai in forma jucator roman

andreigeorge66
andreigeorge66  •  10 Septembrie 2025, 00:10

Ce antrenor depășit ...pune pe seama arbitrajului înfrângerea....LUCESCULE PLEACĂ ȘI PLIMBĂ NEPOȚII !..Fii bărbat și recunoaște că nu mai ești antrenor de națională....ieși la pensie, destul !

andreigeorge66
andreigeorge66  •  10 Septembrie 2025, 00:08

UN ANTRENOR DEPĂȘIT ȘI O FEDERAȚIE INUTILĂ !...Lucescu trebuie să plece, și el și Burleanu,trebuie ruptă pisica în două....dar în România mafiei în toate domeniile este greu....România este pe marginea prăpastiei și economic,și politic și FOTBALISTIC !...Federația este inutilă....Lucescu nu a învățat nimic din meciul cu , Canada !...Suntem idioții grupei....România nu are jucători,nu are antrenor...ce tot puneți batista pe țambal ?

Vezi toate comentariile (6)
Comentează