Articol de Ovidiu Minea - Publicat miercuri, 23 iulie 2008 00:00
Ieşenii au intenţionat să facă deplasarea la Craiova, în vederea meciului de sîmbătă, cu avionul, însă varianta a căzut din cauza unei probleme neobişnuite. "De o lună tot încercăm să găsim un avion cu care să facem deplasarea, însă companiile pe care le-am contactat ne-au refuzat, motivînd că nu au echipaje. Am sperat pînă în ultima clipă că vom rezolva problema, dar nu s-a reuşit. În aceste condiţii, echipa va pleca joi, cu autocarul", a explicat preşedintele Sorin Boca.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!