Articol de Ovidiu Minea - Publicat miercuri, 23 iulie 2008 00:00
Antrenorul Ionuţ Popa nu s-a decis dacă îl va păstra în lot pe atacantul ivorian Lamine Diarra Ssaouba. "Îmi place cum se mişcă, dar este în urmă cu pregătirea şi costă cam mult. Transferuri putem face pînă la începutul lui august, aşa că avem timp să luăm o decie în privinţa lui sau a altor jucători. Despre Homei nu ştiu ce să spun. L-am dori la noi, dar el aparţine de Dinamo", a explicat tehnicianul.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!