Articol de GSP - Publicat luni, 11 august 2008 00:00
Etapa de debut a campionatului francez s-a încheiat aseară, iar, după victoria netă în faţa celor de la Toulouse, Lyon a devenit primul lider în sezonul 2008/09. Pentru parizieni se anunţă un nou an greu, trupa lui Le Guen cedând la Monaco, în vreme ce Rennes şi Marseille le-au oferit microbiştilor un adevărat regal fotbalistic, cele două terminând la egalitate, 4-4.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial