Articol de GSP - Publicat sambata, 13 septembrie 2008 00:00
De când a intrat pe prima scenă a fotbalului românesc, FC Vaslui (2005) a reuşit să o învingă pe Dinamo de 3 ori. Partidele directe dintre cele două formaţii au fost sortite imprevizibilului, dinamoviştii impunându-se de două ori la Vaslui, deşi pe teren propriu nu au izbutit acest lucru niciodata.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial