Alte știri din fotbal
În sfârșit! » Hagi devine selecționerul României și poate alinia „11”-le la care doar a visat!
0
CFR Cluj, DEZASTRU financiar: datorii de peste 25 de milioane de euro, doar 10.000 de euro profit pe transferuri!
1
Salariul pe care îl va avea Gică Hagi la echipa națională » Toate cifrele contractului: bonusuri imense pentru „Rege”
11
MM Stoica are un favorit pentru banca României » NU este Gică Hagi! Contrazis imediat în direct: „Nu există altul mai bun”
2
Știri din fotbal internațional
La loc comanda! Starul de 150.000.000€ revine după trei luni
0
Fiasco la vânzarea biletelor pentru Cupa Mondială » Gafa făcută de FIFA „i-a blocat” pe fani
0
Reacția căpitanului după catastrofa italienilor de la Zenica: „Viața îi răsplătește pe cei care dau totul!”
0
Scene curioase în conferință: s-a infiltrat și l-a avertizat pe selecționerul Argentinei: „Vreau să fii pregătit!”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Ambuscadele care i-au lăsat fără cuvinte pe instructorii aliați: cum au ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ a încasat ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
jurnalisti de 2 bani,ce sa scrie si ei :or fi ei prosti,agramati si fara minte,dar mai prosti cei care accepta asemenea articole si le insereaza.
Foarte frumos putea si mai mult la valoarea ei !!! Ce ati fi vrut *** sa se imbrace din obor ? Sa nu mai aveti voi complexe ?:)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
si ce-i cu asta? ... flamanzii fac din presa romaneasca un mare nimic...
Acestea sunt detalii, tot ce conteaza e ca Halep e o mare campioana si eu personal ii sunt recunoscator pentru tot ce-a facut pentru Romania.
Ea poarta haine de mii de euro ,iar bunica sa (***)da interviuri in slapi de 12 lei cu ciorapi jegosisi haine *** pe ea!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Alea-s *** de lux ? ? ? ? De 3.000 de euro ? ? ? Pai PROSTANCA numai pe tampoane da 5.000 de euro !!! *** !!! Apropo, borseta a costat 475 de euro si 69 eurocenti !!! In orice mall din bucuresti daca intri gasesti peste 100 de PITIPONACE gen HAHALEREP care au *** pe ele de 10 ori mai scumpe *** !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"ziar" de doi lei, "ziaristi" de doi lei. Nu semnati si voi "articolul", ca sa stim si noi pe cine injuram?
Tot degeaba daca a purtat aceeasi barna de nas.
Frumos articol, păcat că nu e semnat, deşi oricine din redacţia asta e capabil să scrie aşa ceva, există o mulţime de potenţiali viitori deţinători de Pulitzer. Am o curiozitate, având în vedere acurateţea datelor: i-aţi cerut şi bonul de casă? În rest, la câţi bani învârte, 3000 de euro sunt o glumă. Faceţi-i o lipeală cu idolul vostru, Prodanca, să o înveţe cum aruncă adevăraţii cocalari cu bani (nemunciţi) ...
Dizident...gest nobil ca te abții..,macar azi .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.