Alte știri din fotbal
Iese din schemă » Portughezul din Superliga și-a ales favoriții pentru noul sezon
0
LPF a alcătuit echipa ideală a primei etape din Superliga: nou-promovata e revelația
0
Varga i-a stabilit prețul lui Meriton Korenica » Universitatea Craiova poate da lovitura
3
Toate transferurile verii în Superliga » Craiova își subordonează rivalele
11
Știri din fotbal internațional
L-au convins pe Adrian Șut: „Bomba a explodat, cel mai important transfer al verii!”
3
După ce nu a fost în lot cu UTA, Assad Al-Hamlawi nu a fost luat nici în Bulgaria
0
Coechipierul lui Messi acuză o conspirație împotriva Argentinei: „Îi enervează”
1
Impactul câștigării Mondialului asupra economiei Spaniei » Cu cât crește PIB-ul țării
0
Lifestyle
Fanii sunt în șoc » Vinicius jr., de nerecunoscut după vizita la doctorul vedetelor: „Nu are cum să fie aceeași persoană!”
3
Ivana Knoll „a fugit” de la Mondial în „Capitala mondială a petrecerilor” » Mesaj pentru doi fotbaliști spanioli: „Bravo, copile!”
10
România a fost prezentă la finala Campionatului Mondial » Alexandra s-a bucurat de două minute de faimă
0
Cum nu s-a mai văzut în istoria fotbalului! » Atmosferă de Hollywood la Spania - Argentina, Tom Cruise a ridicat în picioare stadionul: „Aceasta este măreția!”
1
Ce au răspuns SIE și SRI la solicitarea Libertatea privind gradul de ...
Libertatea
Sanitas avertizează: Noua lege a salarizării taie sporuri și riscă să ...
Adevărul
Unde își sărbătorește Ilie Năstase aniversarea de 80 de ani: „Sunt aici, la ...
GSP SPECIAL
Cod roșu de inundații în zonele deja lovite de furtuni. Hidrologii anunță ...
Libertatea
si ce-i cu asta? ... flamanzii fac din presa romaneasca un mare nimic...
Acestea sunt detalii, tot ce conteaza e ca Halep e o mare campioana si eu personal ii sunt recunoscator pentru tot ce-a facut pentru Romania.
Frumos articol, păcat că nu e semnat, deşi oricine din redacţia asta e capabil să scrie aşa ceva, există o mulţime de potenţiali viitori deţinători de Pulitzer. Am o curiozitate, având în vedere acurateţea datelor: i-aţi cerut şi bonul de casă? În rest, la câţi bani învârte, 3000 de euro sunt o glumă. Faceţi-i o lipeală cu idolul vostru, Prodanca, să o înveţe cum aruncă adevăraţii cocalari cu bani (nemunciţi) ...
Nu-i nimic exagerat, doar n-o sa mearga cu papuci de la lidl, a muncit pentru banii castigati. Chiar e modest raportat la ce isi poate perimte. Stima Simo!
O stire de toata jena. Daca toalele au ajuns sa faca "omul" ne-am dus ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Le-a luat de la second hand ! Pai de un' sa aiba bani de unele ca lumea ?
eu am crezut ca nu vad bine, 3000 ??? ce-i asa mare smichirie la banii ei ! Daca se imbraca de 300.000 euroi atunci da, era putin in fata, asa la 3000 e o chestie banala !
jurnalisti de 2 bani,ce sa scrie si ei :or fi ei prosti,agramati si fara minte,dar mai prosti cei care accepta asemenea articole si le insereaza.
Foarte frumos putea si mai mult la valoarea ei !!! Ce ati fi vrut *** sa se imbrace din obor ? Sa nu mai aveti voi complexe ?:)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ea poarta haine de mii de euro ,iar bunica sa (***)da interviuri in slapi de 12 lei cu ciorapi jegosisi haine *** pe ea!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.