Eduard Florescu

E pe val în Superliga și vrea să plece: „Nu te mint. Am auzit de interesul lui FCSB”
Superliga

E pe val în Superliga și vrea să plece: „Nu te mint. Am auzit de interesul lui FCSB”

6
Face sezonul vieții și a fost propus la FCSB
Superliga

Face sezonul vieții și a fost propus la FCSB

7
Cel mai dur discurs după rușinea trăită pe „Oblemenco”: „Mi-e rușine să ies pe stradă! Poate să vină și Mourinho... «Jenibil»!”
Superliga

Cel mai dur discurs după rușinea trăită pe „Oblemenco”: „Mi-e rușine să ies pe stradă! Poate să vină și Mourinho... «Jenibil»!”

0