Comentarii (196)
reddogsv
reddogsv  •  19 Ianuarie 2018, 21:22
Postat de gametable08 pe 19 Ianuarie 2018, 19:00

PE CE PLANETA ESTI TU MAH cand dinamo termina pe locul 7 vai de ei si castiga asa in 12 min 5 goluri ,pai numai din asta pare suspect gol la minut ,dinamo dar cine e ma Barca.PAI DOVADA CA NEMEC a luat galben dupa ce a marcat ,asta e dovada.trezeste te la realitate si accepta blatul/

A fost meci de pregatire si poate aia au venit cu juniorii. De unde stii? Can bate Dinamo e blat, cand pierde tot blat. La fel e si cu fcsb-istii: vesnic PR( otv) ti!

141661736257121
Stefan Chiorpec  •  19 Ianuarie 2018, 21:15

Bai idiotilor, voi chiar nu aveti limite!? Am mai vazut slugi la patron, dar voi ati intrecut limita!! Astia au jucat cu rezervele si cu mai multi juniori, era normal sa- i batem la scor!!

bigd
bigd  •  19 Ianuarie 2018, 21:17

Va roade invidia ca dinamo merge "ceas" in amicale?

haideusicfr
haideusicfr  •  19 Ianuarie 2018, 21:16

Scandal imens la meciul Poli-CFR. La scorul de 4-0 , subit Dan Petrescu face o schimbare. Intra Balde care in 5 minute marcheaza trei goluri. Portarul striga la cfr-ist , iar acesta se blocheaza. Dupa acest meci Balde a fost sanctionat. Nu a mai fost folosit. Este o "proba de lucru ". Pentru mine .Vreau sa ma angajez la GCP. Ce ziceti domnule Stucan ..."merge"?

Postat de 1745flo pe 19 Ianuarie 2018, 21:04

Gsp e un Sherlock Holmes ce veghează! Doar matrapazlacurile echipei ciobanului sunt trecute discret cu vederea!

Nu e vorba de asta, gesepiștii, pentru a face trafic, au uitat prin.......omitere :)) ca dupa cuvântul implicată sa pună , fară voia sa...

1745flo
1745flo  •  19 Ianuarie 2018, 21:04

daweroirl
daweroirl  •  19 Ianuarie 2018, 20:49
Postat de haideusicfr pe 19 Ianuarie 2018, 20:40

Culmea ,dupa articolul domnului Stucan la adresa CFR-ului ,vad ca mai "semneaza " inca unul la adresa lui ..Dinamo. Mai luati o pauza domnule Stucan , mai relaxati-va , va fuge presul de sub picioare ? Steaua ,pardon FCSB a inceput pregatirile cu stangul ,CFR si Dinamo bine si deja v-ati pus in functie. E cam cusuta cu ata alba treaba .Echipele sunt in pregatiri nu sa faca bisnita.