Articol de GSP - Publicat vineri, 12 iulie 2013 00:00 / Actualizat vineri, 12 iulie 2013 16:37
Dinamo a remizat ieri, scor 2-2, în partida amicală cu Barnsley, formaţie care a terminat pe locul 21 în Liga a 2-a din Anglia.
Publicaţia online TheStar din Anglia a făcut o cronică a partidei şi chiar dacă în text a redat amănunte despre Dinamo, a gafat, aşa cum s-a mai întîmplat şi în alte dăţi, numind-o pe marea rivală a "cîinilor", Steaua, în titlu.
Englezii amintesc, în schimb, de victoria cu 5-1 în faţa lui Heart, dar şi de semifinala de Ligă pe care Dinamo a jucat-o.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!