FOTBAL  »  AMICALE  »  STEAUA

Nervi la amicalul Stelei! Reghe, scos din minți de unul dintre jucători: "Vrei să te scot?"

Articol de - Publicat miercuri, 25 ianuarie 2017 09:35

Steaua a câștigat amicalul cu Vardar Skopje, scor 1-0, dar jocul nu l-a mulțumit pe deplin pe Laurențiu Reghecampf.

Unicul gol al meciului a fost marcat de Antonio Jakolis, care a fost servit excelent de Vlad Achim.

În prima repriză, Reghe a fost mai potolit, observând partida de lângă Mihai Stoica şi Marius Ianuli, dar în a doua parte a stat cu gura pe jucători.

"Sulley, vrei să te scot? Jucăm în 10 şi asta e!", i-a spus ameninţător Reghe lui Muniru în minutul 79.