FOTBAL  »  CUPA LIGII  »  CONCORDIA - ASA 1-0

N'Doye a dat chix și pe teren și la interviuri: "Păcat că n-am cîștigat trei puncte!"

Articol de GSP - Publicat miercuri, 14 octombrie 2015 20:36

Ousmane N'Doye n-a fost într-o formă prea bună în meciul pierdut de ASA pe terenul Concordiei în "sferturile" Cupei Ligii, scor 0-1.

Fotbalistul senegalez în vîrstă de 37 de ani a ratat un penalty în minutul 18, iar la interviurile de după meci a părut că nu și-a revenit. Mijlocașul a oferit o declarație cel puțin bizară, părîndu-i rău că n-a cîștigat trei puncte, deși asta s-ar fi putut întîmpla doar dacă ASA juca în campionat :)

"Păcat că nu am cîștigat trei puncte. Era obiectivul nostru să luăm Cupa Ligii. Ne gîndim la meciul viitor și vom vedea ce va fi. Trebuie să fim pozitivi și vom vedea sîmbătă acum. Nu i-am tratat de sus pe adversari", a spus N'Doye la Dolce.

Duminică, 5 finale pentru salvare! Dinamo și FCU Craiova sunt la mila rezultatelor » Toate CALCULELE în dreptul fiecărei echipe

„Vă spun în premieră, la Dinamo a fost o tentativă de puci în vestiar!” » Omul care l-a adus pe Kopic a dat tot din casă