FOTBAL  »  CUPA ROMANIEI  »  CFR CLUJ - PANDURII, AZI, ORA 15:00, LIVEVIDEO PE ANTENA 1 ŞI GSP.RO

Vezi cele mai importante faze VIDEO din CFR Cluj-Pandurii!

Articol de GSP - Publicat marti, 14 aprilie 2009 00:00

Deţinătoarea Cupei României, CFR Cluj, întîlneşte în sferturile competiţiei revelaţia Pandurii Tîrgu Jiu. Vezi aici cele mai importante faze ale primei partide din cele 4 ale sferturilor de finală ale Cupei României Timişoreana!

Ocazie Culio în debutul partidei!

Ocazie a lui Mara

Prima ocazie a Pandurilor, ratată de Pîrvu

Ocazie mare a lui Yssouf Kone, fază oprită excelent de ieşirea lui Stanca

Asalt al clujenilor la poarta lui Stanca

Şut periculos al lui Culio

1-0, vezi golul marcat de Peralta din penalty!

cfr.istul  •  16 Aprilie 2009, 19:17

Va rog sa urmariti pozitia fireasca a mainii lui Sousa care e data in spate de sutul puternic, in contrast cu bratul ridicat nefiresc al lui Piturca jr.

panzaralex
panzaralex  •  15 Aprilie 2009, 14:09

norocul tine cu cei puternici !! a fost penalty ! arbitru nu a dat ..nu stiu de ce ..un egal era mai echitabil dupa ce s-a jucat apoi in prelungiri cred ca tot CFR castiga !! oricum felicitari CFR pentru rezultat insa greul de abia acum incepe !! forza CFR !!

•  15 Aprilie 2009, 11:36

Arbitraj varza ... nu conteaza daca era gol sau nu...ala era panalty clar si daca stau sa mai uit bine arbitraj pro CFR clar... nu am nimuk qu echupa , chiar o simpatizez , dar trebuie sa castigi un meci prin joc nu prin decizii gresite ale arbitrilor ;)