Comentarii (96)
fcu1948
fcu1948  •  17 Februarie 2017, 21:28
Postat de vlad_123 pe 17 Februarie 2017, 21:19

Deci continuitatea in patron si in societatea comerciala sunt singurele tale argumente :)) ok, nu mai are rost sa imi bat capul.

Mai este și continuitatea în ceea ce privește participarea în competițiile sportive (campionat de fotbal și Cupa României) sub titulatura de Universitatea Craiova. Ceea ce csu clona înființată în 2013 NU ARE. Ai înțeles sau îți trebuie un desen animat?

fcu1948
fcu1948  •  17 Februarie 2017, 21:19
Postat de timm pe 17 Februarie 2017, 21:04

Care cai EXTRAORDINARE de atac? Enumera, nu te sfii.

De par examplu ar fi contestația în anulare și revizuirea. Ce zici, mon cher, am luat notă de trecere?????

vlad_123
vlad_123  •  17 Februarie 2017, 21:19

Deci continuitatea in patron si in societatea comerciala sunt singurele tale argumente :)) ok, nu mai are rost sa imi bat capul.

darkdark
darkdark  •  17 Februarie 2017, 21:08
Postat de vlad_123 pe 17 Februarie 2017, 21:02

Daca "vox populi, vox dei", atunci ar trebui sa respecti "spectatorii" care vor veni la severin. Si daca poporul isi uita atat de usor gloriile, atunci poporul e idiot. Pot sa fie oricate cai extraordinare de atac vrea mititelu, momentan palmaresul este la Clubul Sportiv si singura echipa care beneficiaza de el este cea din liga 1.

Palmaresul nu poate face obiectul nici unui proces geniilor. Palmaresul este garantat de continuitatea unui club, iar clubul *** este infiintat in 2013. In justitie s-a castigat marca de catre clubul sportiv de drept public din Craiova, club fara drept de participare in fotbalul profesionist; Rotaru nu are nimic legat de marca in patrimoniu. *** *** ***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

timm
timm  •  17 Februarie 2017, 21:04
Postat de fcu1948 pe 17 Februarie 2017, 20:52

Referitor la dedicațiile suporterilor pentru trădătorul craioveanu, strămoșii nostri de ginte latină aveau o vorbă - vox populi, vox dei. Nu te deranja, am citit înaintea ta respectiva sentință și spre deosebire de tine, chiar amînțeles despre ce este vorba. Se pare că onorata instanță, în imensa ei înțelepciune, a interpretatr de o anumită manieră probele depuse la dosar. Asta ca să mă exprim într-o manieră elegantă și să nu spun că justiția chiar a fost oarbă. Vezi că mai sunt și căile extraordinare de atac, încă nu este totul decis.

Care cai EXTRAORDINARE de atac? Enumera, nu te sfii.

vlad_123
vlad_123  •  17 Februarie 2017, 21:04
Postat de darkdark pe 17 Februarie 2017, 20:57

Retrage Olga toti asistatii social de la Cotroeni si-i trimite la Severin. In timpul saptamanii militeaza pentru hotie in weekend devin suporterii echipei partidului mult iubit. Ciuma Rosie vopsita-n alb-albastru este rusinea Olteniei. Gigi da-le cu terenu-n cap !!!!

Mititelu si armata lui din care faci parte tineau cu steaua si cand jucau contra echipei copiilor copiilor. Ma bucur ca ti-ai dat arama pe fata, stelisti de nimic!

vlad_123
vlad_123  •  17 Februarie 2017, 21:02
Postat de fcu1948 pe 17 Februarie 2017, 20:52

Referitor la dedicațiile suporterilor pentru trădătorul craioveanu, strămoșii nostri de ginte latină aveau o vorbă - vox populi, vox dei. Nu te deranja, am citit înaintea ta respectiva sentință și spre deosebire de tine, chiar amînțeles despre ce este vorba. Se pare că onorata instanță, în imensa ei înțelepciune, a interpretatr de o anumită manieră probele depuse la dosar. Asta ca să mă exprim într-o manieră elegantă și să nu spun că justiția chiar a fost oarbă. Vezi că mai sunt și căile extraordinare de atac, încă nu este totul decis.

Daca "vox populi, vox dei", atunci ar trebui sa respecti "spectatorii" care vor veni la severin. Si daca poporul isi uita atat de usor gloriile, atunci poporul e idiot. Pot sa fie oricate cai extraordinare de atac vrea mititelu, momentan palmaresul este la Clubul Sportiv si singura echipa care beneficiaza de el este cea din liga 1.

darkdark
darkdark  •  17 Februarie 2017, 20:57

Retrage Olga toti asistatii social de la Cotroeni si-i trimite la Severin. In timpul saptamanii militeaza pentru hotie in weekend devin suporterii echipei partidului mult iubit. Ciuma Rosie vopsita-n alb-albastru este rusinea Olteniei. Gigi da-le cu terenu-n cap !!!!

observator_federal
observator_federal  •  17 Februarie 2017, 20:53
Postat de bigdeal pe 17 Februarie 2017, 20:23

Nici oltenii nu "aflara" nenicule. Cica vin 15000 la stadion!

Daca era functional noul stadion, se umplea. Asa, la Severin , FCSB este avantajata intr-un fel... oricum insuficient pentru Reghe care ar fi vrut banuiesc ca si cu Mioveniul sa fi jucat tot pe "National Steaua Becali Arena". Ce sa zic, FCSB va avea suporteri la Severin doar daca vine si Mititelu la meci. Reghe n-a mai zis-o si acum pe-aia cu "oamenii din acea zona, sunt inflacarati dar se sting foarte repede..."?

fcu1948
fcu1948  •  17 Februarie 2017, 20:52
Postat de vlad_123 pe 17 Februarie 2017, 20:42

Ma bucur ca esti mandru ca tot stadionul "i-a dedicat ceva de dulce" lui Gica. Sa va fie rusine ba! Si citeste asta: https://www.dolce-***/fotbal/fotbal-intern/curtea-apel-reprins-apelul-lui.html. E o lectura ok, daca esti curajos poti sa citesti si motivarea originala a Curtii de Apel.

Referitor la dedicațiile suporterilor pentru trădătorul craioveanu, strămoșii nostri de ginte latină aveau o vorbă - vox populi, vox dei. Nu te deranja, am citit înaintea ta respectiva sentință și spre deosebire de tine, chiar amînțeles despre ce este vorba. Se pare că onorata instanță, în imensa ei înțelepciune, a interpretatr de o anumită manieră probele depuse la dosar. Asta ca să mă exprim într-o manieră elegantă și să nu spun că justiția chiar a fost oarbă. Vezi că mai sunt și căile extraordinare de atac, încă nu este totul decis.

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • •••
  • 10
Comentează