Comentarii (276)
oltchimsteaua
oltchimsteaua  •  20 Noiembrie 2010, 16:23

qwertt: corect ei si ungurii...:))

marbostgms
marbostgms  •  20 Noiembrie 2010, 16:23

Mare GOLANEALA ! Steaua o echipa de ! Derbedeii care conduc fotbalul asta de kakao iar si-au batut de munca unor oameni cinstiti! NICIODATA NU VOM AVEA PERFORMANTE CU GOLANII CARE CONDUC LIGA !!

rapid..
rapid..  •  20 Noiembrie 2010, 16:23

repetarea este unul din simptomele de prostie acuta si inapoiere mintala severa.

scorpionul1923
scorpionul1923  •  20 Noiembrie 2010, 16:22

@qwertt: daca nu as vedea ca scrii mesaje, as crede ca esti analfabet, incapabil sa citesti mesajele urdarilor tai. vazand insa ca esti alfabetizat, inseamna ca esti pur si simplu ticalooooos, lipsit de caracter, ca orice sustinator al mizeriei de meci de azi pe care voi o sa o pretuiti ca o noua victorie stelista (tipica). noi vom continua sa va batjocorim astfel de victorii care compun istoria voastra, spurky :)))

stelian6
stelian6  •  20 Noiembrie 2010, 16:20

STEAUA SI ARBITRUL TUDOR....DRAGUTA ECHIPA.ACEASTA STEAUA NU ARE FATA NICI DE MIJLOCUL CLASAMENTULUI,E PENIBILA SI LIPSITA DE CONSISTENTA. CRAIOVA E DEFILAT LA TG MURES,STEAUA S-A FACUT DE CACAO.UN EGLA ERA NORMAL,DOAR CA ......

icstream
icstream  •  20 Noiembrie 2010, 16:19

Atat timp cat Seful DNA a declarat ca procurorii nu se baga peste fotbal nici macar in cazuri suscectibile de blat, iar el este stelist infocat, steaua are drum liber la blaturi. Mult succes. Stati linistiti DNA e stelista si doarme.

qwertt
qwertt  •  20 Noiembrie 2010, 16:18

Hai coloratilor! Mai aveti? Ce bine ii merge lui ghesepeu. Vin toti coloratii si comenteaza numai de Steaua. Si se intreaba de ce sunt stiri numai cu Steaua. Numai sa injure stiu coloratii astia. Fratii lui Guta si Mailat sunteti!!!

scorpionul1923
scorpionul1923  •  20 Noiembrie 2010, 16:18

daca nu as vedea ca scrii mesaje, as crede ca esti analfabet, incapabil sa citesti mesajele urdarilor tai. vazand insa ca esti alfabetizat, inseamna ca esti pur si simplu ticalooooos, lipsit de caracter, ca orice sustinator al mizeriei de meci de azi pe care voi o sa o pretuiti ca o noua victorie stelista (tipica). noi vom continua sa va batjocorim astfel de victorii care compun istoria voastra, spurky :)))

andrew_stelist4ever
andrew_stelist4ever  •  20 Noiembrie 2010, 16:16

In primul rand victoria e una foarte CHINUITA!Daca adversarii nu gresesc,nu dam gol!Asa ceva nu am mai vazut.Iar in al doilea rand,despre eliminarile celor de la Tg.Mures si care cred ei ca asta rezulta furt pe fatza,eu zic asa:Primul o fost o intrare intarziata,plus un picior fix in burta,al doilea i-a tras un cot in cap cu destula putere,iar al treilea i-a tras o talpa la incheietura piciorului.Ce e asa de suspect?Daca aia de la Tg.Mures intra ca ANIMALELE!Noi suntem de vina?

rapid..
rapid..  •  20 Noiembrie 2010, 16:16

steaua o echipa de re.tardati mintal

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • •••
  • 28
Comentează