Comentarii (34)
andreicagogu
andreicagogu  •  23 Februarie 2015, 23:44

REGRET, VOI SUPARA IAR CU IDEEA MEA, PRIN CARE SUGEREZ CA ESTE NEVOIE DE SUPORTUL UNUI PSIHOLOG; MERG MAI DEPARTE SI SPUN CA DACA AVEM UN PROMITATOR VALCEANU, TTREBUIE STIMULAT SI CRESCUT CU GRIJA, SA I SE DESVOLTE TUPEUL, PERSONALITATEA, LUI CA SI ALTOR TINERI DIN PEPINIERA NOASTRA CA SI DIN ALTE PEPINIERE; AM PIERDUT, CE MARE DRAMA ESTE !!???????????????; CAPUL SUS , MERGEM MAI DEPARTE; DAR DACA VOM RAMANE LA COMENTARIILE LUI CORLEONE, S-AR PUTEA CHIAR SA AVEM PROBLEME

bimbi79
bimbi79  •  23 Februarie 2015, 14:58

Imi e sila sa recunosc: a fost BLAT ordinar. Restul sunt amanubte

ovidiu_3003
ovidiu_3003  •  23 Februarie 2015, 14:34

...ii batem oricum ...

stelbz
stelbz  •  23 Februarie 2015, 14:22
Postat de inexistentus pe 23 Februarie 2015, 13:55

Primul lucru si cel mai important: schimbarea antrenorului. Galca a contaminat Steaua de apatie.

Desigur ca stelist, sunt dezamagit. Dar Steaua trebuia sa castige in fata Rapidului si fara Prepelita, Arla, Sanmartean etc. Realitatea este ca meciul nu a fost pregatit de catre antrenor nici tactic si nici mental, inducandu-se ca victoria era deja asigurata din vestiar. Plus APATIA transmisa de Galca. Si Becali, dar si majoritatea stelistilor vroiam si credeam ca Rapidul poate fi invins si de catre echipa a doua. Dar iata cu nu a reusit nici cu PRIMA echipa( fara cei amintiti). Consider ca Rapid a meritat victoria, dar pe seama unei pregatiri lamentabile tactica si psihologica a jocului Stelei de catre antrenor. Oare se va repeta asemenea atitudine ?

inexistentus
inexistentus  •  23 Februarie 2015, 14:19

Blat ordinar ! Steaua ajuta pe Rapid sa scape de retrogradare.

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  23 Februarie 2015, 14:16
Postat de al.tau.zeu. pe 23 Februarie 2015, 13:58

Eram sigur si//fi//liticule ca o sa vii cu varianta asta. Blat, clar. Papp a vrut s-o dea in bara acolo, Tanase a vrut s-o dea in bara acolo. In ultimele minute Steaua n-a mai atacat. S-a vazut clar cum pasau in jumatatea proprie, la trecerea timpului. Daca se dadea penalty la Stanciu.....sigur nu se marca. O dadea peste poarta.

..)) aiurea. steaua-rapid 0-1. punct si de la capat.

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  23 Februarie 2015, 14:15

aha.. doar 5 probleme ? ma rog, eu am impresia ca sunt vreo 50.. oricum, succes, e problema lor, sa si le rezolve, daca sunt capabili, si ? care e ideea ? ..)

capitanul23
capitanul23  •  23 Februarie 2015, 14:01
Postat de al.tau.zeu. pe 23 Februarie 2015, 13:58

Eram sigur si//fi//liticule ca o sa vii cu varianta asta. Blat, clar. Papp a vrut s-o dea in bara acolo, Tanase a vrut s-o dea in bara acolo. In ultimele minute Steaua n-a mai atacat. S-a vazut clar cum pasau in jumatatea proprie, la trecerea timpului. Daca se dadea penalty la Stanciu.....sigur nu se marca. O dadea peste poarta.

In sfarsit a aparut pro stul site-ului Valahu . Ba si cate zile a stat ascuns ca ca ccc atul in iarba !!!

al.tau.zeu.
al.tau.zeu.  •  23 Februarie 2015, 13:58
Postat de hannibal.alienat.mintal pe 23 Februarie 2015, 13:42

Un blat pe fata. Unii isi numara azi banisorii, altii nu inteleg nimic. Meritau ambele cluburi retrogradate pe jalnicul spectacol.

Eram sigur si//fi//liticule ca o sa vii cu varianta asta. Blat, clar. Papp a vrut s-o dea in bara acolo, Tanase a vrut s-o dea in bara acolo. In ultimele minute Steaua n-a mai atacat. S-a vazut clar cum pasau in jumatatea proprie, la trecerea timpului. Daca se dadea penalty la Stanciu.....sigur nu se marca. O dadea peste poarta.

inexistentus
inexistentus  •  23 Februarie 2015, 13:55

Primul lucru si cel mai important: schimbarea antrenorului. Galca a contaminat Steaua de apatie.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează