FOTBAL  »  Superliga  »  

500 de ieşeni la Vaslui

Articol de - Publicat vineri, 18 aprilie 2008 00:00

Preşedintele Politehnicii Iaşi, Sorin Boca, a anunţat că elevii lui Ionuţ Popa vor fi încurajaţi la meciul de sîmbătă, de la Vaslui, de un grup numeros de fani. “500, maximum 600 de ieşeni vor fi prezenţi la Vaslui, unde vor avea accesul gratuit la meci. Vom pune la dispoziţie 7 autobuze şi 4 microbuze, iar accesul în mijloacele de trasport va fi făcut pe bază de tabel şi act de identitate. Pentru a evita incidentele, am apelat la jandarmi, iar în fiecare mijloc de transport vor fi 4 agenţi de pază”, a explicat Boca.

Citește și:

„Nu cred că mă mai interesează” » Sătul să aștepte, Gigi Becali e gata să renunțe la un transfer
Superliga
„Nu cred că mă mai interesează” » Sătul să aștepte, Gigi Becali e gata să renunțe la un transfer
Kylian Mbappe, primul mesaj după ce a fost prezentat la Real Madrid + Imaginile care spun totul
Campionate
Kylian Mbappe, primul mesaj după ce a fost prezentat la Real Madrid + Imaginile care spun totul
Tavi Popescu, mesaj de pe patul de spital » Ce a pățit jucătorul de la FCSB: „E prima oară în viață”
Superliga
Tavi Popescu, mesaj de pe patul de spital » Ce a pățit jucătorul de la FCSB: „E prima oară în viață”

Cine stă în poarta României la Euro 2024? Numărul 1 are o mare problemă: „Mă aștept ca Edi să meargă la sigur”

3 MARI întrebări despre selecția lui Edi Iordănescu în apărare: chiar nu exista o alternativă autentică?!


Comentarii (5)
 •  19 Aprilie 2008, 22:24

ati luat muie de la VASLUI sunteti tari

 •  19 Aprilie 2008, 03:33

fortza iasu ......batem si luam cele 3 puncte...le stricam sarbatoare la saracii oameni

 •  18 Aprilie 2008, 21:55

la ce ora se pleaca la vaslui???

Vezi toate comentariile (5)
Comentează