Comentarii (50)
calea_victoriei
calea_victoriei  •  19 Iulie 2013, 01:34
Postat de atrickshot pe 19 Iulie 2013, 01:28

Nu cred ca e nimic in neregula cu asta, cum ai spus si tu in alte comentarii, abia dupa 6-7 etape discutam, avem destui jucatori noi in lot si aproape toti sunt tineri care pot creste enorm ! Am incredere in Multescu desi eram sceptic la inceput datorita faptului ca nu rezista prea mult la o echipa; chiar sper sa fie la Dinamo 1-2 antrenor

Pai si eu am incredere in Multumescu numai ca nu am incredere in loturile rivalelor . Cred ca sau intarit prea mult pentru ca Multescu sa le faca fatza de unul singur . Eu am putere de observatie . In plus sunt realist si nu o sa ma schimb niciodata . Optimist o sa devin cind din cauza neperformantei cuplul Negoita - Anghelcahe o sa cedeze actiunile cuplului turcu -borcea care imediat dupa ce preiau puterea investesc 4,5 milioane in transferuri nu o sa ia 30 de jucatori liber de contract !!

atrickshot
atrickshot  •  19 Iulie 2013, 01:29
Postat de atrickshot pe 19 Iulie 2013, 01:28

Nu cred ca e nimic in neregula cu asta, cum ai spus si tu in alte comentarii, abia dupa 6-7 etape discutam, avem destui jucatori noi in lot si aproape toti sunt tineri care pot creste enorm ! Am incredere in Multescu desi eram sceptic la inceput datorita faptului ca nu rezista prea mult la o echipa; chiar sper sa fie la Dinamo 1-2 antrenor

1-2 ani*

atrickshot
atrickshot  •  19 Iulie 2013, 01:28
Postat de calea_victoriei pe 19 Iulie 2013, 01:24

Da asa cum am afirmat acum o luna de zile . 6,7 dintre titulari sunt dintre cei de anul trecut .

Nu cred ca e nimic in neregula cu asta, cum ai spus si tu in alte comentarii, abia dupa 6-7 etape discutam, avem destui jucatori noi in lot si aproape toti sunt tineri care pot creste enorm ! Am incredere in Multescu desi eram sceptic la inceput datorita faptului ca nu rezista prea mult la o echipa; chiar sper sa fie la Dinamo 1-2 antrenor

calea_victoriei
calea_victoriei  •  19 Iulie 2013, 01:27

Acum au si inceput bocitoarele de serviciu . Pentru ei nici un antrenor nu e de dinamo . Avem aici pe gespe adevaratii antrenori . S-au si pregatit sa gaseasca scuze deja in cazul in care nu ii iese lui Multescu treaba ! Stati linistiti ca pe astia ii batem fara probeleme . Problemele incep etapa urmatoare .

calea_victoriei
calea_victoriei  •  19 Iulie 2013, 01:24

Da asa cum am afirmat acum o luna de zile . 6,7 dintre titulari sunt dintre cei de anul trecut .

atrickshot
atrickshot  •  19 Iulie 2013, 01:19
Postat de atrickshot pe 19 Iulie 2013, 01:19

Suporterii nu il injura pe Danciulescu, multi sunt deranjati pur si simplu de faptul ca se incepe meciul cu el in loc sa fie introdus pe final cum ar fi mai normal; in ultimul timp dupa 45 de min prezenta lui nu prea mai este remarcata, chiar daca mai revine prin minutul 70-75 si are o ratare mare sau chiar da gol; pe de alta parte este si de inteles de ce este folosit din primul minut, pentru ca sa ii dirijeze pe tineri , sa mentina jocul calm atunci cand acestia se precipita. Deci ideea e urmatoare - Danciulesc in primele 45 de min indeamna la calm , coordoneaza bine tinerii si este liderul din teren, Danciulescu in celelalte 45 de min apare cand ai nevoie de el si rezolva meciul insa

incetineste meciul, fiecare actiune are plusul dar si minusul ei

atrickshot
atrickshot  •  19 Iulie 2013, 01:19
Postat de danielo pe 19 Iulie 2013, 01:13

Vai de capu' vostru nici in 50 de ani n-o sa mai fie la dinamo jucator ca Danciulescu, mereu marcheaza si va scoate din rahat iar voi il injurati...va meritati soarta locurile 4-8.

Suporterii nu il injura pe Danciulescu, multi sunt deranjati pur si simplu de faptul ca se incepe meciul cu el in loc sa fie introdus pe final cum ar fi mai normal; in ultimul timp dupa 45 de min prezenta lui nu prea mai este remarcata, chiar daca mai revine prin minutul 70-75 si are o ratare mare sau chiar da gol; pe de alta parte este si de inteles de ce este folosit din primul minut, pentru ca sa ii dirijeze pe tineri , sa mentina jocul calm atunci cand acestia se precipita. Deci ideea e urmatoare - Danciulesc in primele 45 de min indeamna la calm , coordoneaza bine tinerii si este liderul din teren, Danciulescu in celelalte 45 de min apare cand ai nevoie de el si rezolva meciul insa

drweather
drweather  •  19 Iulie 2013, 01:18

sper ca gsp sa greseasca si nu asa sa fie in primul 11....rus si danciulescu nu au ce cauta pe teren .....fai si daca coboara din avion cu 5 min inainte de meci joaca mai bine decat rus.........rotariu in locul lui curtean ...ce naiba mai cauta rus si grigorie la dinamo ?!? ...

uefa
uefa  •  19 Iulie 2013, 01:14

forza Dinamo, nimic nu mai conteaza!

danielo
danielo  •  19 Iulie 2013, 01:13

Vai de capu' vostru nici in 50 de ani n-o sa mai fie la dinamo jucator ca Danciulescu, mereu marcheaza si va scoate din rahat iar voi il injurati...va meritati soarta locurile 4-8.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează