Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga 1

Ajutor de la o legendă pentru Dinamo » Rivaldinho a dezvăluit ce a discutat cu tatăl său despre Athletic Bilbao

« Înapoi la articol

Comentarii (18) Adaugă comentariu

Ion-Nelu Nistor  •  17 Iulie 2017, 17:21

adevarat ajutor.

the_cobbler  •  17 Iulie 2017, 14:51

Postat de the_cobbler pe 17 Iulie 2017, 14:38

***

Eu doar v-am încercat, tova(r)ași, să văd dacă vă pricepeți la cenzură. Surprinzător, chiar mai bine decât tova(r)așul Postelnicu !

the_cobbler  •  17 Iulie 2017, 14:38

Postat de waves pe 17 Iulie 2017, 14:38

Ăstia sunteti voi oltenii ,te ai simtit c omunistule...

***

moshu_cel_shukar  •  17 Iulie 2017, 14:34

Postat de gametable08 pe 17 Iulie 2017, 14:31

Domnule jurnalist ai halucinatii ? unde este ajutorul ? este doar o convorbire si atat fara sfaturi fara nimic,un titlu ieftin de articol ca de obicei,cat despre Rivaldinho viseaza mult,campioni? poate cam pioni :)) acest jucator in afara ca loveste mingea bine cu capul nu stie sa faca nimic.nu are nimic din talentul tatalui sau.nici suturi nici dribling nici nimic.este un jucator de Liga a 2a sau de dinamo :)) .ce calificare ma?astia de au fost umiliti in amicale de no name'uri?:))

"cat despre Rivaldinho"...alături de Salomao, poate băga mortul în casă multor aroganți! Unul centrează, celălalt dă (bine) cu capul. Ne aducem aminte de cuplul Lucescu - Dudu Georgescu sau, în anii '90, Demolari - Viorel Moldovan. De ce râzi, bă ?

waves  •  17 Iulie 2017, 14:38

Postat de the_cobbler pe 17 Iulie 2017, 14:15

"dezgroapa morții sa le bage o andrea in inima...." Tova(r)ășe, se bat apropouri?

Ăstia sunteti voi oltenii ,te ai simtit c omunistule...

gametable08  •  17 Iulie 2017, 14:31

Domnule jurnalist ai halucinatii ? unde este ajutorul ? este doar o convorbire si atat fara sfaturi fara nimic,un titlu ieftin de articol ca de obicei,cat despre Rivaldinho viseaza mult,campioni? poate cam pioni :)) acest jucator in afara ca loveste mingea bine cu capul nu stie sa faca nimic.nu are nimic din talentul tatalui sau.nici suturi nici dribling nici nimic.este un jucator de Liga a 2a sau de dinamo :)) .ce calificare ma?astia de au fost umiliti in amicale de no name'uri?:))

moshu_cel_shukar  •  17 Iulie 2017, 14:18

Postat de John Milne pe 17 Iulie 2017, 13:41

Hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha

Să-nțeleg, ți-a mers bine azi. Cât ai strâns?

John Milne  •  17 Iulie 2017, 14:18

Postat de hitman222 pe 17 Iulie 2017, 14:20

Ai innebunit?

Ce doresti shitman222 ?

the_cobbler  •  17 Iulie 2017, 14:15

Postat de waves pe 17 Iulie 2017, 14:14

Posibil tot joacă la Târgu Jiu , eu nu vad la Craiova un stadion gata terminat , se intampla ceva, pune cineva o bomba la inaugurare , asa e la olteni se omoară la nunta , SII dezgroapa morții sa le bage o andrea in inima....

"dezgroapa morții sa le bage o andrea in inima...." Tova(r)ășe, se bat apropouri?

hitman222  •  17 Iulie 2017, 14:20