Comentarii (128)
transilvanialibera
transilvanialibera  •  21 Iulie 2013, 03:07
Postat de robotzel pe 21 Iulie 2013, 02:56

eu nu stiu cum ai calculat tu acest scor. poate imi explici de ce nu a fost 11m clar si pentru steaua. poate imi spui de ce s-a dat un hent imaginar la georgievschi in prima repriza desi nu a existat. poate imi spui de ce un jucator care a sarit la bataie nu ia cartonas rosu si de asemenea poate imi spui de ce nu s-a acordat lovitura libera pentru steaua in prima repriza la faultul clar asupra lui nikolici. poti sa imi explici toate astea? banuiesc ca nu pentru ca esti prea patimas si nu vezi corect. arbitrii au fost varza si asta este povestea.

la faza golului au fost 3 in offside.....penalty clar pt ceahlaul ..se vedea si de pe luna...nu intzeleg de ce impotriva acestei echipe nu exista offside,nu exista penalty..da!! e adevarat nicolici a sarit la bataie de ce nu a luat rosu?

robotzel
robotzel  •  21 Iulie 2013, 02:58

ce nu a fost nimic cu U Cluj? lovitura de la 11m inventata la kapetanos ti se pare ca nu a fost nimic? pai daca nu era acel gol pierdeati campionatul. tot in imaginatia noastra este si asta? toata lumea a spus ca ala nu a fost 11m si te-ai gasit tu sa spui ca a fost.

robotzel
robotzel  •  21 Iulie 2013, 02:56
Postat de transilvanialibera pe 21 Iulie 2013, 02:49

penalty clar nedat ceahlaului in minutul 86 ,rosu latovle.viciu(ce moaca are asta) gol din offside ....batea ceahlaul cu 2-1 ...ma vad nevoit sa tin evidentza lucrurilor negative legate de arbitraj ale 5tOAIA... au inceput oile cu furatul ..de la inceput =))...ca sa nu lase urme de indoiala..curat buCUResti+)))

robotzel
robotzel  •  21 Iulie 2013, 02:53
Postat de rapid_visiniu pe 21 Iulie 2013, 02:50

1.Offside clar! 2.Nu e hent !Distanta nu era nici macar de 30 de cm. 3.Nu ne intereseaza!N-a adus nimeni in discutie acest subiect! 4.Daca cerea i se dadea?:)Complicata logica ta! 5.Unde-i vaalah sa ne spuna de Mandria Romaniei?

cine ti-a spus tie de distanta de 3m? in ce regulament citesti tu? distanta nu conteaza atunci cand iti faci un avantaj printr-o pozitie aberanta. el a sarit pentru a-si mari suprafata corpului si aria cu care sa blocheze atacul. asta inseamna 11m clar. citeste regulamentul si o sa iti dai seama ca esti depasit. vrei sa imi spui tu mie ca daca suteaza atacantul de la 2 metri de poarta si mingia loveste in mana care nu sta lipita de corp un jucator si astfel se impiedica golul nu se da lovitura de la 11m? SE DA PENTRU CA SI-A CREAT UN AVANTAJ. uita-te cum a sarit si o sa iti dai seama ca a fost intentionata acea pozitie. nu spun ca a fost intentionat hentul insa a fost intentionata pozitia.

transilvanialibera  •  21 Iulie 2013, 02:51

nu intzeleg de ce iti faci de lucru cu dobitocu+))

rapid_visiniu
rapid_visiniu  •  21 Iulie 2013, 02:50
Postat de forumeer pe 21 Iulie 2013, 02:31

Scorul e 1-1 la decizii gresite. 1. Offside la golul Stelei nedat. Decizie gresita in favoarea Stelei. 2. Penalty cat casa la hands-ul lui Garcia nedat. Decizie gresit in favoarea Ceahlaului. 3. Gol din pozitie corecta a lui Georgievski. Decizie corecta. 4. Popadiuc nu cere penalty. Se indrepta cu capul inspre minge, o nimereste prost si isi continua caderea. Centralul n-a dat penalty, Popadiuc stie ce s-a intamplat si nici macar nu-l cere. Decizie corecta. 2 din 4 decizii majore gresite... Nu-i un procentaj deloc bun. Brigada trebuie penalizata drastic.

transilvanialibera  •  21 Iulie 2013, 02:49

robotzel
robotzel  •  21 Iulie 2013, 02:45

ia spune tu cum a castigat steaua sa intelgem si noi restul. a fost 1-1 la greseli importante. in minutul 87 nu s-ar fi dat 11m in nici un caz. poate imi explici si mie ce si cum. jucatorul de la ceahlaul s-a aruncat sa loveasca mingia cu capul. a lovit-o prost iar dupa ce a lovit-o a fost busculat de latovlevici. uita-te la reluare sa vezi. noi am fost opriti dintr-o faza de contraatac la un hent IMAGINAR la georgievschi, nu am beneficiat de o lovitura libera CLARA de la o posta la marginea careului atunci cand nikolici a fost faultat in prima repriza si de asemenea nemtenii trebuiau sa primeasca cartonas rosu nu galben pentru ca au sarit la bataie. cu ce logica gandesti tu si GSP-ul?

robotzel
robotzel  •  21 Iulie 2013, 02:36
Postat de j.m. pe 21 Iulie 2013, 02:13

arbitru de casa al lui fc 5toaia 2003. astia cand nu mai baga pungi EPO, joaca in 14.

apropo ... cu ce echipa ti tu? FC Sampania? The Blatistii? FC Nelicentiatii? spune-mi si mie sa stiu si eu de cine sa ma iau.