Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga 1

Becali a primit o nouă notificare de la Armată » Ce-i cere CSA patronului FCSB

« Înapoi la articol

Comentarii (59) Adaugă comentariu

valentinn10  •  21 Aprilie 2017, 11:21

Postat de Dreptatea Doare pe 21 Aprilie 2017, 09:02

Pentru ca Becali a "uitat" sa mai plateasca ultimele chirii

Alooo , armata ?, domnilor generali ? lasa-ti fotbalul , tara are nevoie de voi , nu mai tanjiti la banii lui Becali , fomistilor, vedeti ca rusii sunt la granita , adormitilor...

valentinn10  •  21 Aprilie 2017, 11:20

Postat de Dreptatea Doare pe 21 Aprilie 2017, 09:02

Pentru ca Becali a "uitat" sa mai plateasca ultimele chirii

Alooo , armata ?, domnilor generali ? lasa-ti fotbalul , tara are nevoie de voi , nu mai tanjiti la banii lui Becali , fomistilor, vedeti ca rusii sunt la granita , adormitilor...

Gabi Simon  •  21 Aprilie 2017, 09:50

De ce Becali nu a incercat sa preia Craiova,garantez ca acolo avea mai multa intelegere si tot ce e nevoie pentru performanta si nu mai umbla cu atitea neintelegeri si procese,plus ce se face acum acolo cu un stadion si o infrastructura de invidiat Asta e unde nu e minte vai de cap

Dreptatea Doare  •  21 Aprilie 2017, 09:02

Postat de jack_the_stripper pe 21 Aprilie 2017, 08:11

CSA i-a cerut lui Becali sa-si ia nocturna, tabela de marcaj si instalatia de sonorizare... Cat n-a fost vorba de reconstruirea stadionului (si nu pe banii CSA!) au mers pe burta, ca erau bune acolo. De ce nu i-au cerut asta a doua zi dupa ce nu i-au mai permis sa joace in Ghencea?... Ipocrizie!

Pentru ca Becali a "uitat" sa mai plateasca ultimele chirii

jack_the_stripper  •  21 Aprilie 2017, 08:11

CSA i-a cerut lui Becali sa-si ia nocturna, tabela de marcaj si instalatia de sonorizare... Cat n-a fost vorba de reconstruirea stadionului (si nu pe banii CSA!) au mers pe burta, ca erau bune acolo. De ce nu i-au cerut asta a doua zi dupa ce nu i-au mai permis sa joace in Ghencea?... Ipocrizie!

paulg40  •  21 Aprilie 2017, 07:53

Se stinge steau lui gigi.Poate era mai bine sa o ia pe petrolul ploiesti ori rapid.Era mai idftin si mai usor...

ioan.h  •  21 Aprilie 2017, 07:33

Postat de gicab pe 21 Aprilie 2017, 06:25

Jijica are probleme cu înțelegerea multor lucruri... inclusiv spitalul militar e unitate militară, ansamblul folcloric la fel

Chiar ca-i buna: si ansamblul folcloric e unitate militara ... In afara de maica Rusie unde mai e asa ... ! E ca in bancul ala cu "semnalizaeza la dreapta ...dar ia-o in stanga..." Ce tara e asta...?

gicab  •  21 Aprilie 2017, 06:25

Jijica are probleme cu înțelegerea multor lucruri... inclusiv spitalul militar e unitate militară, ansamblul folcloric la fel

adriann_  •  21 Aprilie 2017, 01:04

Latul de la capatul caruia delireaza becali este tot mai scurt...

jalabert  •  20 Aprilie 2017, 23:45

Postat de cykablyat pe 20 Aprilie 2017, 23:30

baaa randoame cloanche striga clonache

sezi bland clonache. nu am nici o clona crezi ca eu stau ca tine toata ziua pe gesepe si schimb conturi?

«

1

2 3 4 5

...

6 »
«

»