Comentarii (31)
valiza.epo
valiza.epo  •  29 Septembrie 2014, 07:11

Il credeam pe Galca un om inteligent... Ce spune el? Ca accidentarea lui Rusescu a creat probleme Stelei. Ca ocaziile Astrei s-au datorat acelei accidentari. OK. Dar mai spune ca, dupa accidentarea lui Rusescu Steaua a preluat franele meciului!?! Pai, una din doua: ori a daunat echipei acea accidentare, ori a fost benefica, permitand echipei sa preia controlul partidei?!?

silver13
silver13  •  29 Septembrie 2014, 07:08

s-a spus ca gandeste in spaniola si vorbeste romaneste...d'aia nu da una cu alta...:)))

plischi
plischi  •  29 Septembrie 2014, 06:50

asadar, in a doua repriza steaua este mai buna, conform presei, n-am vazut partida, are chiar doua bare, insa in opinia lui galca iesirea lui rusescu i-a stricat jocul. nu-l poate face cineva pa asta sa vorbeasca doar in gand?!

belamy
belamy  •  29 Septembrie 2014, 06:33

doua "gogosi umplute" de banii patronilor.....cand intalnesc fotbalisti, "uita" sa joace. auzi la el(antrenorul), iesirea lui rusescu a destabilizat intreg angrenajul. am crezut ca n-am citit bine, deci nu chipciu, sanmartean , prepelita, keseru......ci rusescu, el este organu' cu gandirea la marea echipa. cabotini si impostori !

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  29 Septembrie 2014, 02:41
Postat de cracker pe 29 Septembrie 2014, 02:34

Alo, mestere, de adversari nu pomenesti? Pai cu flamanzii de la Rapid, care nu mai stiu nici ce culoare au banii, crezi ca daca juca Dinamo in 10 cu Astra din minututl 6 castiga cu 3-0? Vorbesc astia aiurea de Galca, au uitat ca au mai plecat din ei, asa vorbeau si de Reghe cand a venit, parca-i vad cum o sa-l pupe in dos pe Galca peste 2-3 luni.

uita-te mai jos. si e stelist.

cracker
cracker  •  29 Septembrie 2014, 02:34
Postat de unico_biancorossi pe 29 Septembrie 2014, 01:01

s-ar putea sa fie mai slab decat stoikanetti. ce echipa are el la dispozitie, ce echipa antreneaza signore flavio ?? daca ai lui ramaneau in 10 din min 6....))))

steaualibera
steaualibera  •  29 Septembrie 2014, 01:58

Sper sa plece in iarna .Clar nu este antrenor de Steaua. Este inadmisibil sa incepi atatea meciuri in acest hal si pe teren propriu ,si nu conteaza adversarul aici. Practic Steaua nu mai are identitate cu Galca antrenor. Nu stii ce joaca , a disparut agresivitatea de pe vremea lui Reghe, organizarea defensiva, traseele de joc, spatiile sunt mult prea mari intre compartimente, de aici apar ocaziile f. dese ala adversariilor. Cu ce lot are la dispozitie defilai in acest campionat chiar si in europa .Jucam doar din Realizarile lui Chipciu ,Keseru , si Fantezia lui Sanmartena ,in rest 0 idee de joc ,identitate. Galca sa se intoarca la juniori de unde a venit ,sa antreneze copii , nu a demonstr

unico_biancorossi  •  29 Septembrie 2014, 01:01
Postat de luker pe 29 Septembrie 2014, 00:53

Au si astia stoicanu lor. In prostia lor il platesc de 3 ori mai mult. E ca si cum ar da foc la bani.

luker
luker  •  29 Septembrie 2014, 00:53

maiorul25
maiorul25  •  29 Septembrie 2014, 00:36
Postat de valyomanyd pe 29 Septembrie 2014, 00:29

Sa ma scuze stelistii, dar Galca e egal in declaratii cu Stoican ! Pe bune, pai... pana in minutul 32, cand a iesit Rusescu, daca scorul era 3-0 pentru Astra , nu se supara nimeni ! :)))))