Comentarii (116)
ziggyman
ziggyman  •  06 Martie 2015, 22:48

o prostiee..dinamo a jucat foarte bine...daca nu erau cele 7 minute fatidice.dinamo castiga cu 1-0.... capul sus baieti...sa aveti ce pleca dupa meciul cu FCSB...

doru5
doru5  •  06 Martie 2015, 22:47

Bravo ASA !!!! Acum au demosntrat ca se pot bate la titlu!!!!!!

zidane92
zidane92  •  06 Martie 2015, 22:47

Vina infrangerii e 100% a lui Hategan a actionat cu tenta ca pe vremea Cooperativei! Jaf pe fata,daca eram pe teren il omoram cu bataia puteau sa imi dea 2000 etape de suspendare! Pai de aia ne executa arbitrii si ne fut in cur pai la noi nu iese nimeni sa zica nimic,acuma pe toate tv-urile ar trebui atrasa ATENTIA DESPRE JAFUL FACUT DE HATEGAN CU BANI LUATI LA PAUZA DE LA MAFIA MAGHIARA DIN TARGU MURES! STIU CA NU E BINE DAR VREAU CA MA-SA SA II IA COSCIUG ,DIN BANII LUATI DE LA TARGU MURES SA II IA MA-SA COSCIUG DUPA CE PICA IN RAPA PE DRUM SPRE ARAD!!!!

gametable08
gametable08  •  06 Martie 2015, 22:46

Golul 2 nu este vina portarului ,sunt mai multe sanse ca jucatorul sa centreze de acolo si este mai bn sa stai mai in fata ,Giani n ai nicio treaba,cat despre dinamo chiar a avut atitudine ,e o declaratie stupida.