Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga 1

Dan Petrescu și-a ieșit din minți și amenință: "Mi-e silă și greață! Îmi vine să plec iar în altă parte"

« Înapoi la articol

Comentarii (166) Adaugă comentariu

catalin_cj  •  13 August 2017, 13:32

Postat de Silviu Apostol pe 13 August 2017, 11:51

T'oarsu Dan , problema e ca ai castigat doar cu echipe slabe ! Cand ai intalnit adeversari reali , ai facut egal sau ai castigat prin furt ! Dinamo te-a calcat pe gat ! Te-a dominat la toate capitolele , mai putin unul : arbitrajul ! "Shut-up din gura" si "mergi pe burta : se lucreaza pentru tine !

Dacă bine țin minte cu Botoșani a pierdut 2 puncte pe mana arbitrilor

tegean  •  13 August 2017, 13:12

Postat de jensen pe 13 August 2017, 01:58

Te tii cu mainile de burta cu tine: „o echipa care munceste si vor sa lupte”. Cine? Ea? Ei? Apoi „Bucureștiul dambovițean” este un pleonasm, ca este chiar pe Dambovița și nu mai este unul care nu se afla pe Dambovița. Cat despre Romania la 100 de ani (sper ca te-ai referit la 1918) n-ai tu dreptul sa vorbesti atata timp cat esti lipsit de o minimă intrucție școlară. Astfel încât termină a patra și mai treci pe aici, la control.

Bucureștiul ar trebui să fie capitala întregii țări dar, după 100 de ani, în loc să fie Bucureștiul României, această așezare își dorește, își propune, se ambiționează a fi doar un București dâmbovițean în război multilateral cu Clujul (ori cu cine știe ce alt loc din această țară). Sper să fie adevărat că atunci când întorci spatele acestui bantustan de pe Dâmbovița, care trăiește (și mulge) doar pt. sine (prezentat în afară drept capitala întregii țări), nu mai există nici un risc să ai în față vreun alt ,,București” locuit de gigi și ai lui.

mircea_deca  •  13 August 2017, 12:41

steaua si dinamo s-au format si au existat numai prin furturi si excrocherii.............. acum tipati ca din gaura de sarpe...........cel mai bine ar fi sa va desfintati definitiv...............

Silviu Apostol  •  13 August 2017, 11:51

T'oarsu Dan , problema e ca ai castigat doar cu echipe slabe ! Cand ai intalnit adeversari reali , ai facut egal sau ai castigat prin furt ! Dinamo te-a calcat pe gat ! Te-a dominat la toate capitolele , mai putin unul : arbitrajul ! "Shut-up din gura" si "mergi pe burta : se lucreaza pentru tine !

 •  13 August 2017, 09:34

Nea, afara nu ai realizat nimic. Poate arabii sa te primeasca. Mie sila de astfel de oameni care se cred sfinti, dar uita ca Romania ia format. Dute sa nu te mai vedem!

spinoza  •  13 August 2017, 08:50

Pleaca! De ce ai venit? Pentru impresie artistica?

costel_c  •  13 August 2017, 08:09

Si cine te tine cu forta in tara nea Dane? Ai garantata libertatea de circulatie. Inainte sa pleci poate reusesti sa faci cumva sa joace CFR-ul bine, nu ati prea rupt gura targului. Am vazut ca si nenea Edi Iordanescu era suparat pe arbitrajul de aseara. O fi uitat ca este antrenor la Astra si nu poate sustine FCSB pe fata? Sau a vazut alt meci?

Metzler Walter  •  13 August 2017, 04:54

la cfr se vede ca au alt antrenor care stie fotbal ,mai sint cazuri cind mai influenteza si arbitri asta peste tot.dar inti trebuie sa joci bine ca sa obtii rezultate bune.

jensen  •  13 August 2017, 01:58

Postat de Florin Pop pe 13 August 2017, 00:10

Au trecut 5 etape si deja incep atacurile la cfr.Daca cfr primea 11 metri la Botosani si nu primea la Cluj cu Dinamo era mai bine pt cfr ca erau pe primul loc dar nimeni nu a strigat ca e furat cfr-ul desi s-a dovedit ca a fost 11 metri clar.Sa va fie rusine la toti astia care comentati deja impotriva unei echipe care munceste si vor sa lupte la campionat. Dar ce sa mai vorbim si sa cerm respect in Romania(gluma proasta)tara in care parlamentul protejeaza hotii destepti (care fura de la stat ? Sa va fie rusine.

Te tii cu mainile de burta cu tine: „o echipa care munceste si vor sa lupte”. Cine? Ea? Ei? Apoi „Bucureștiul dambovițean” este un pleonasm, ca este chiar pe Dambovița și nu mai este unul care nu se afla pe Dambovița. Cat despre Romania la 100 de ani (sper ca te-ai referit la 1918) n-ai tu dreptul sa vorbesti atata timp cat esti lipsit de o minimă intrucție școlară. Astfel încât termină a patra și mai treci pe aici, la control.

Florin Pop  •  13 August 2017, 00:10

Au trecut 5 etape si deja incep atacurile la cfr.Daca cfr primea 11 metri la Botosani si nu primea la Cluj cu Dinamo era mai bine pt cfr ca erau pe primul loc dar nimeni nu a strigat ca e furat cfr-ul desi s-a dovedit ca a fost 11 metri clar.Sa va fie rusine la toti astia care comentati deja impotriva unei echipe care munceste si vor sa lupte la campionat. Dar ce sa mai vorbim si sa cerm respect in Romania(gluma proasta)tara in care parlamentul protejeaza hotii destepti (care fura de la stat ? Sa va fie rusine.

«

1

2 3 4 5

...

17 »
«

»