Comentarii (90)
robertssandu
robertssandu  •  20 Mai 2013, 11:25
Postat de plesan pe 20 Mai 2013, 11:22

Voi astia ce comentati,nu aveti habar de nimic..daca nu a-ti urmarit meciu sa vedeti ce goluri au dat cei de la Viitorul,niste goluri cel putin 3 din ele,imparabile,la vinclu..ce putea sa faca Cojocaru? un gol din penalty...si inca unu pe o mare greseala a lui Bratu..singuru care a facut praf meciu..ce vina au ceilalti..practic cu Bratu pe teren prima repriza a fost 1-4,repriza 2 fara el 1-1 deci 2-5 ce dq comentati voi de blat..poate voi faceti blat de aia si ati retrogradat..;)

Te lupti cu morile de vant. Sunt unii pe-aici care n-au alt cuvant in lexicul lor decat RUSINE. Ce sa le spui despre motivatie, despre lipsa de miza sau chestii din astea. N-ai ce.

plesan
plesan  •  20 Mai 2013, 11:22

gymsy
gymsy  •  20 Mai 2013, 11:17

Laure, să-ți fie rușine! Dacă aveai onoare, rămâneai cu demisia dată imediat după meci. Așa, trezești suspiciuni, iar astea nu te onorează și nici nu te vor onora pe viitor. RUȘINE!

vasile_89
vasile_89  •  20 Mai 2013, 11:09

Hagi un gunoi agramat La m... cu liga lu mitica U joaca mai bine in C

fangigi
fangigi  •  20 Mai 2013, 11:08

aseara Regheblat a avut poate ultima sansa sa-si spele numele, dar a ratat-o si va ramane cu stigmatul necinstei toata cariera! Pacat pt el ca nu a inteles ca daca intri in troaca(tarc de oi), te mananca porcii!

escobar
escobar  •  20 Mai 2013, 11:04

S-a uitat faptul ca REGHE e "specialist in blaturi pe lovele" ,fiind anchetat in Bundesliga.......probabil ca acum NU a fost pe lovele,ci pe baza de familie =DAR de la fin la nas!!!! In interventiile de la digitv,niciunul NU a NEGAT BLATUL,ci fiecare "contesta" participarea la blat........cel mai trist este ca "imaginea ROMANIEI" se preteaza la asemenea FURT PE FATA........asa l-au decredibilizat si pe Ghe.Popescu,pentru patrusute mii euro,o sa poarte povara toata viata....aceasta e secumilitienismul de tip nou,capitalist,mai rau ca cel comunist!!!!!Ar fii misto ca trioul de exchibitionisti de la Steaua sa ajunga toti la sera cu puscariasi a lui Becali.....ce pr

florinch
florinch  •  20 Mai 2013, 10:53

Aseare pe Ghencea a fost un BLAT ORDINAR! Insa nu blatul in sine deranjeaza (totata lumea stia ca Steaua, fiind deja campioana) va ajuta Viitorul nasului Hagi. Deranjante sun declaratiile, de dupa meci, ale lui Hagi, ale lui Becali, ale lui Reghe in a doua interventie, dupa ce vorbise cu Becali si, mai ales, ale lui Mitica (puscarie) Dragomir. Dovada ca a fost blat sta declaratia,la cald, a lui Reghe care a vorbit de jocuri murdare si a spus ca va pleca din vara. Pai daca si Reghe a vazut si a fost deranjat de blatul facut de cuplul NAS-FIN, ce sa mai spunem de iubitorii fotbalului. Ceeace a facut Steaua a fost mai mult decat junant, a fost urat. De ce or fi plecat spectatorii?