Comentarii (13)
costyne17
costyne17  •  30 Aprilie 2011, 15:38
Postat de mariancapatina pe 30 Aprilie 2011, 12:27

@gazistu Augustus a facut tot ce a putut ca sa impiedice Otelul in meciul asta, dar tu esti orbit de subiectivism. La primul penalti, e fault din spate, se impune galben, daca atacantul mai e si in pozitie iminenta de a marca, asa cum a fost cazul acum cu Pena, singur cu portarul, se da rosu!!! Nu a dat nici macar galben! Se facea 1-1 cu Gaz M in 10 juma de ora, cu totul altul era meciul. La fiecare aut banal trecea un minut pana sa bata, iar el a dat un singur galben ptr tragere de timp. Stii ce s-a intamplat atunci? Portarul dupa ce ia galben se duce in poarta, ia bidonul si bea apa tacticos, continuind sa traga de timp. Fie doar si ptr sfidare, se da instant al 2-lea galben si eliminare!

AI PERFECTA DREPTATE OMULE.

costyne17
costyne17  •  30 Aprilie 2011, 15:35

CURAJ. Lasati, teoretic sa ia Vasluiul titlul.Noi galatenii trebuie doar sa speram.Nu ne-am nascut campioni,dar nici nu am da cu piciorul la vreo sansa cat de mica ar fi ea. Batem CFR-ul si Universitatea si suntem campioni.Teoretic. Pe Poli o rezolvam din mers...Este adevarat, din fata laptopului e mai simplu,pe teren sa lasam jucatorii sa-si faca treaba. Au si ei un mare interes.Daca nu pot e altceva.Oricum speranta moare ultima.Eu sunt convins ca vom fi CAMPIONI. FORTA OTELUL!!!

gabryolet
gabryolet  •  30 Aprilie 2011, 13:25

cu putina atentie Otelul putea avea avans 3 puncte fata de urmaritoare...ma refer aici la jocul cu dinamo cand am fost egalati in ultimile minute de la 3-1 si la jocul cu medias cand Viglianti a ratat un penalty in ultimul minut la scorul de 2-2.daca vor pierde titlul vor pierde pe mana lor......:(((dar sper sa nu se intample asta.HAI OTELUL!!!!

mariancapatina
mariancapatina  •  30 Aprilie 2011, 12:27

gazistu
gazistu  •  30 Aprilie 2011, 11:54

clar, noroc cu augustus care va dat 2 penaltyuri, ca de nu era vai de voi. ultimul penalty la mutat in careu, nu se poate sa fie prelungiri la galati si sa nu bata...mutam 1 m in careu....

ice_bitza
ice_bitza  •  30 Aprilie 2011, 11:36

degeaba vrea Dorinel! cu cine sa joace cu Mr Pacanici si cu ametitu ala de iorga? Daca castigam campionatul, ce isi doreste tot orasul, e doar o minune...si doar meritu lui Dorinel!

argus112
argus112  •  30 Aprilie 2011, 10:11

Titlul nu e câştigat şi nici perdut, nici chiar pentru Dinamo ! Încă se joacă, totul depinde de cât ,,sânge" vor avea în instalaţie cele 3 echipe din fruntea clasamentului.