Postat de lapusneanul pe 27 Februarie 2017, 16:35

ala de la mures care a zis ca s-au strans 4-5.000, a fost alpin :) iar si-a batut joc de fecesebisti..hahahaha

s-au clonat si aia ca astia de pe gsp. si pe aici mai mult de 4-5 nu sunt.

lapusneanul
lapusneanul  •  27 Februarie 2017, 16:35

obcineanul
obcineanul  •  27 Februarie 2017, 16:26

Pe stadion la Suceava s-au dat foarte multe tricouri astfel ca lumea sa nu iasa la miting!!!! Asa sustine un participant la miting... O afirmatie total aiurea: la pauza meciului Foresta _ Timisoara s-au dat, prin tragerea la sorti a biletelor vandute, dupa cum se stabilise cu mult timp inainte si chiar s-a publicat regulamentul acestei trageri la sorti, 3 (trei) tricouri.

reddogsv
reddogsv  •  27 Februarie 2017, 16:14
Postat de khal_37 pe 27 Februarie 2017, 15:31

S-a rupt! Socant...Ultima partidă oficială jucată de Dielna a fost pe 8 mai 2016, atunci când a jucat 22 de minute în înfrângerea lui Slovan Bratislava, echipă la care a fost împrumutat de Wednesday, 0-4 cu Trencin.

dinamo_fan
dinamo_fan  •  27 Februarie 2017, 16:06

Mitingul asta a fost cel mai penibil eveniment din istoria fotbalului. Ati vrut sa intreceti episodul coregrafiei din meciul cu City...si ati reusit. :)))))