Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga 1

FCSB = FC Scandal București » Dezvăluiri incredibile cu femei, petreceri nocturne și imagini compromițătoare!

« Înapoi la articol

Comentarii (43) Adaugă comentariu

Predan Mihai  •  12 Octombrie 2017, 23:51

Postat de khal_37 pe 12 Octombrie 2017, 23:16

Autorul articolului este la fel ca si articolul pe care la scrijelit....de proasta calitate

A tras becali un vant,si salahorii platiti de machedon,l-au dezvoltat, si ...poftiti la masa !Incredibil,ce presa vanduta are Romania !

khal_37  •  12 Octombrie 2017, 23:16

Autorul articolului este la fel ca si articolul pe care la scrijelit....de proasta calitate

mosvasile  •  12 Octombrie 2017, 20:20

Cel mai mare scandal il provoaca zi de zi ...shou-manul Gigi, la toate emisiunile cu profil sportiv,facandu-si astfel reclama gratuita. Vicleanul machidon "intra" pe toate posturile si face circ facand pe mascariciul (castiga ba "sampions lig", ba "ieuropa lig") asta cand nu face pe pe Mesia, intretinand astfel interesul pentru meciurile echipei sale si sporind vanzarile de bilete.

alexzece  •  12 Octombrie 2017, 15:45

''Ne pasa de sport,poate prea mult'',spusesera jurnalistii Gsp la masa,afumati de sticle de coniac.

observator_federal  •  12 Octombrie 2017, 14:56

Postat de davidblack pe 12 Octombrie 2017, 11:35

un ziar perfect pt prostii care tin cu fcsb si cred ca ei sunt steaua :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

"Clubul Sportiv al Armatei 'Steaua Bucuresti' a luat act de decizia Consiliului National al Audiovizualului, din data de 10 octombrie 2017, de a nu sanctiona anumite posturi de televiziune pentru folosirea incorecta a denumirii 'Steaua' sau 'Steaua Bucuresti' in comunicarile publice legate de echipa Fotbal Club FCSB din Liga 1. Consideram ca posturile de televiziune vizate nu doar ca dezinformeaza opinia publica, dar ignora cu buna stiinta o hotarare judecatoreasca, aducand astfel prejudicii marcii inregistrate detinute de clubul nostru. Consecvent obligatiilor legale de a intreprinde toate demersurile pentru protejarea patrimoniului aflat in administrare, CSA 'Steaua Bucuresti' evalueaza in prezent modalitatile legale prin care va putea actiona impotriva deciziei CNA de a nu sanctiona conduita posturilor de televiziune in cauza."

dchldiu  •  12 Octombrie 2017, 14:54

Eh, de parca jucatorii de la alte echipe sunt sfinti... Sigur, jucatorii Stelei stau in "lumina reflectoarelor" (paparazzi sunt calare pe ei) pentru ca "se vinde", Steaua fiind cea mai mediatizata echipa din Romania. Sunt sigur insa ca si jucatorii altor echipe au episoade la fel de "savuroase" sau "controversate", insa nu stau ziaristii cu "lupa" pe viata lor privata, iar "finantatorii" echipelor respective nu sunt asa vocali. Cel putin cate un club de noapte exista doar in fiecare oras din tara unde activeaza o chipa din Liga 1, 2, 3 sau 4...

Eduard Girnita  •  12 Octombrie 2017, 13:32

La gasit pe amaratul asta din moldova exemplu negativ de parca ceilalti sunt niste sfinti!

zizu  •  12 Octombrie 2017, 12:56

Postat de kwd2015 pe 12 Octombrie 2017, 08:59

Aici nu luati gol, iar la Bilbao fara pista faceti 1.1 si mergeti mai feparte. Iar boi sa avem grija la efes pilsen. Stim. ***

sigur a fost 1-1 si nu au fost 5? ca asta e cifra cu care v ati obisnuit sa o incasati oriunde si oricand!

Vladimir Bogdan  •  12 Octombrie 2017, 12:39

L-ați sărit de la socoteală pe Tănase, cu Cruduța! Păi, se poate?!?

sexilian  •  12 Octombrie 2017, 12:17

***

«

1

2 3 4

...

5 »
«

»