Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga 1

FOTO Bătaie generală la FCSB - Astra! Gnohere, iertat de eliminare, Ioniță, trimis la vestiare după ce a primit două "galbene" în 15 secunde! Gest suburban făcut la ieșirea de pe teren

« Înapoi la articol

Comentarii (80) Adaugă comentariu

Danut Ognean  •  13 August 2017, 18:54

cinste si respect ionita felicitari! rusine bizonului rusineee arbitrului

andrei.f  •  13 August 2017, 17:13

***

khal_37  •  13 August 2017, 16:19

Stanciu a stat 3 etape pentru un asemenea gest. Gnohere nu-l loveste pe Ionita ci invers in rest aceeasi golaneala antistelista.

adianghelescu  •  13 August 2017, 13:14

Postat de Robert Szi pe 13 August 2017, 00:38

auzi ii pune doar palma pe fata nu ii da :)) o sa ajungem sa ziceti.. ii pune pumnul pe ochi.. sangele i-a dat singur.. sau o sa spuneti ca Ionita l-a lovit cu obrazul in palma pe Gnohere =)))

il mangaia parinteste

George Paun  •  13 August 2017, 09:59

Gest normal jurnalist de ***, da-ti demisia

Mecanicacd Srl  •  13 August 2017, 09:58

bine ca gesturile fecesebistilor sunt URBANE,ziarul de casa isi face datoria ,imparatul ii va fi recunoscator.

luciann  •  13 August 2017, 08:10

Postat de pantokrator pe 13 August 2017, 07:34

E rușinos ce se întâmplă în România cu cfr si fcsb!!! O mizerie de fotbal!! Aceste doua echipe sustinute mereu in mod fraudulos de arbitri ne creaza scârbă si greata atunci când le vedem cum se fofilează mincinos prin fotbalul românesc! Sa le fie rușine!!

***

rakitic  •  13 August 2017, 08:03

Postat de pantokrator pe 13 August 2017, 07:34

E rușinos ce se întâmplă în România cu cfr si fcsb!!! O mizerie de fotbal!! Aceste doua echipe sustinute mereu in mod fraudulos de arbitri ne creaza scârbă si greata atunci când le vedem cum se fofilează mincinos prin fotbalul românesc! Sa le fie rușine!!

Sa stii ca ne bucuram tare mult de scarba creata, dar nu ai dreptate. Tie sa-ti fie rusine! Istoria fotbalului romanesc este creata de o singura echipa, pe nume Steaua Bucuresti.

corectu  •  13 August 2017, 08:00

Ionita baiat"educat".

rakitic  •  13 August 2017, 07:58

Postat de alexpescaru pe 13 August 2017, 07:10

Gest suburban ? Că a aplaudat ? Dar dacă le arăta ***a, ce gest era ? De curtoazie ?

Mai citeste de cateva ori articolul, poate reusesti sa intelegi macar esentialul. Fa un efort si ia-ti meditator.

«

1

2 3 4 5

...

8 »
«

»