FOTBAL  »  Superliga  »  DINAMO - STEAUA 1-3

FOTO Ce nu s-a văzut la televizor » Cum au sărit dinamoviştii să-l oprească pe Arlauskis din drumul spre vestiare

Articol de GSP - Publicat luni, 04 mai 2015 09:56

La revenirea de la vestiare, după pauza de un sfert de oră, Giedrius Arlauskis a stat la poarta din faţa peluzei Cătălin Hîldan, unde n-a avut viaţă uşoară.

Arbitrul Cristi Balaj a dat drumul la cea de-a doua repriză, însă după numai cîteva secunde Arlauskis a acuzat că a fost lovit de o torţă din tribună şi a fugit la vestiare. Dinamoviştii au încercat să-l oprească, însă portarul Stelei a mers val-vîrtej la cabine.

În galeria foto puteţi vedea cum au încercat "cîinii" să-l oprească pe goalkeeper din drumul spre vestiare.

Comentarii (17)
andyandrei2015
andyandrei2015  •  04 Mai 2015, 22:16
Postat de casual23 pe 04 Mai 2015, 14:21

***! Cainii au fost la inaltime, magnifici! Bravo lor! FZR!

***

casual23
casual23  •  04 Mai 2015, 14:21

1585428768396269
Ciprian Ionescu  •  04 Mai 2015, 14:11

Meci decis de nenea Balaj !!! Arlauskis si-a iesit din minti si vroia sa il sugrume pe Nedelcearu...si el le da la amandoi cartonase galbene !!! Nenea Balaj....ala a fost GEST NESPORTIV al lui Arlauskis !! Se pedepseste cu ROSU si multe etape de suspendare !! Al 2 lea penalti este de cascadorii rasului...Se putea da mai bine fault in atac,amandoi jucarori au tinut,numai ca , Cutudean a cazut secerat :)) ... Sper sa va ia ASA TARGU MURES titlul...ca voi a-ti furat destule inainte si dupa 89 !!! Aseara a jucat DINAMO-BALAJ FCSB ..scor 1-3 !!! Nu mai scapam de comunistii astia,care ii manevreaza Diaconu,prieten bun cu Argaseala !! ;)