Comentarii (366)
soprer.is.back
soprer.is.back  •  01 Mai 2016, 23:31
Postat de jim_raynor pe 01 Mai 2016, 23:27

fara trofee de 10 ani? postezi aiurea, berbel! in 2012 Dinamo a castigat cupa Romaniei!

+supercupa in acelasi an!tot o dau cu poezii gen 'coeficientul',desi tot ei si-au batut joc de el cand i-au scos echipe din catune din Europa...sau ca alte echipe n-au obtinut trofee de ani de zile.....[pai si alte echipe mari din Europa au fost in situatia asta,deci?

adriann_
adriann_  •  01 Mai 2016, 23:30
Postat de hector13 pe 01 Mai 2016, 23:27

Ok....iti sugerez spre vizionare urmatoarele meciuri ( cu greseli care influentau rezultatul final al meciului): Campionat regulat: Voluntari Steaua 3-1 , CFR - Steaua 2-0, Astra - Steaua 2-0 , Petrolul - Steaua 0-0 , Steaua - CFR 0-0 . Meciul cu Dinamo din returul playoffului: Chipciu oprit din pt offside, posibil penalty la Chipciu - Pulici nu are nicio treaba cu mingea, palma peste fata la Popa in 18 metri, Pintilii primul galben gratuit, Bicfalvi dupa 2 intrari de taekwondo scapa fara galben. Astazi Hora trebuia sa ia caronas rosu dupa intrarea din prima repriza. Daca lua rosu nu mai dadea gol.

Vezi ca daca nu va inventa ADITIONALUL un penalty in ultimul minut cu Pandurii acum aveati prima sansa pentru locul 4.

luciann
luciann  •  01 Mai 2016, 23:29

Lasa ca faceti la anul 10 ani fara campionat!:))))))

dinamo_fan
dinamo_fan  •  01 Mai 2016, 23:28
Postat de geogeo pe 01 Mai 2016, 23:23

Te referi la dinamu', campioana blaturilor?

dada. la Dinamo orice meci e blat. daca lua bataie la de Astra pana azi era blat. De azi incolo e blat daca bate la Astra.

jim_raynor
jim_raynor  •  01 Mai 2016, 23:27
Postat de geogeo pe 01 Mai 2016, 23:18

Dar ca ***, sa suferi de 10 ani fara trofee, cum este? Evident bine...

hector13
hector13  •  01 Mai 2016, 23:27
Postat de dinamo_fan pe 01 Mai 2016, 23:22

bine..cel putin greselile alea pe care le viseaza stelistii. plonjoanele alea in careu netransformate in penalty cum era obiceiul. dar handbal veritabil in careu fara ca arbitrul sa intervina doar voi ati jucat.