Comentarii (23)
1uckynumb3r
1uckynumb3r  •  19 Septembrie 2010, 13:55

Nu stiu daca regulamentul permite ca Herea sa primeasca doar o etapa suspendare in loc de 2 etape.Presupunand prin absurd ca ar anula acel cartonas rosu,s-ar creea un precedent si ar lasa impresia ca arbitrul a gresit de fapt si ca pe viitor nu arbitrul ar fi cel care hotarate in teren ci Lpf...si istoria atesta ca vor castiga tot echipele cu influenta,se stiu ele.Cand a castigat Rapidul ceva la comisiile Lpf?

stefan888
stefan888  •  19 Septembrie 2010, 13:43

@alexhaiducu ma dute apucate sa faci drumetii , daca eliminarea asta a fost corecta , si lasane pe noi in amarul nostru ca nu ai nici o treaba cu fotbalu atuncia

vi_escu
vi_escu  •  19 Septembrie 2010, 13:09

Dupa de aproape i-ai scos triocoul lui Herea te-ai lovit in bot de cotul lui. Daca arbitrii ar fluiera prima infractiune nu s-ar mai ajunge la estfel de faze.

tatutzu
tatutzu  •  19 Septembrie 2010, 12:06

daca si gaman spune ca nu a fost intentionat, lpf ar trebui sa ii ridice suspendarea lui herea

rtyzz
rtyzz  •  19 Septembrie 2010, 11:55

foarte slab arbitrajul dar sa credem ca doar atata pot si nu a fost cu intentie

asdc
asdc  •  19 Septembrie 2010, 11:50

am tot respectul pt craciunescu senior ca fost arbitru,dar acum nu mai are aceasi reactie, baiatul a gresit de doua ori in aceasi directie sa fie doar o intamplare?

iohannfus
iohannfus  •  19 Septembrie 2010, 11:20

Herea a fost eliminat corect ... regulamentar, arbitru are voie sa ia decizia eliminarii chiar daca au trecut 5 minute ... jucatorul poate fi eliminat si de comisii dupa meci. cit despre justificari de genul ca a fost involuntar sau ca si-a muscat ala buza mi se par adevaratele tiganii, fara referiri rasiale.

asdc
asdc  •  19 Septembrie 2010, 11:12

de unde stii tu ,sau cel ce a scris ....ce a gandit ingerasul herea cand a lovit cu cotul

antreprenor
antreprenor  •  19 Septembrie 2010, 11:02

poti sa zici ca te-ai lovit si singur sau poti sa recunosti ca tu l-ai tras de tricou primul rezultatl ramane acelasi 1-1 cu o repriza un om in minus,pacat de lipsa fair-playului pe terenurile din romania nu ca herea ar fi usa de biserica uneori teatrul ieftin se intoarce asupra ta

max42
max42  •  19 Septembrie 2010, 11:01

bai oltenian ai debitat numa prostii! piturca sa faca blat sa nu ajute steaua? prostii:))) si ce leg are sportu cu dinamo? sportul e echipa venita din B chipa studentilor n-are leg cu dinamo steaua sau rapid si piturca jr da goluri in liga 1 da n-are fata sa dea nush cate goluri la lupeni? te inseli frate