valentindragobete  •  01 Martie 2024, 09:56

Coman trebuie sa plece la Real Madrid. E cel mai valoros jucator roman de la Gheorghe Hagi incoace. Pe acelasi nivel cu Regele.

catalinut111_2  •  01 Martie 2024, 09:35

Sa ramana Coman in staff dupa ce se retrage din fotbal......Treaba este ça dupa ce se retrage Gigi din fotbal ,din ce staff o sa mai faca Coman parte ???....poate o sa vanda lumanari ori o sa traga clopotul ori poate o sa cante cu MM in corul bisericii ?

username_2
username_2  •  01 Martie 2024, 09:34
Postat de observator_federal pe 01 Martie 2024, 09:18

Voluntariul și-a schimbat (inexplicabil?) la pauză maniera de joc, iar Coman a marcat cele două goluri repede și nestingherit de niciun adversar, aDică_când a vrut și cum a vrut. Sau, cum a ținut să precizeze Anghel Iordănescu după meci, "Ricardinho la primul gol l-a invitat și i-a dat spațiu lui Coman să finalizeze, iar la al doilea gol Turda 'l-a însoțit' dar practic l-a lăsat să-si facă de cap și să marcheze". Pentru că da, fotbalul e doar un simplu joc, mai important ieste să ne păstrăm omenia!! (Restul e cancan...)

la Rapid-UTA tot așa a fost, golul de 3-1 a fost comic, trei fundași stăteau și se uitau la un atacant lăsat liber în centrul careului, după două „pase de gol” date de Benga și Omondi...da asta e, dl Burșucu l-a cumpărat pe Rareș Pop la un preț bun cu cîteva zile înainte de meci, simplă coincidență...și atunci nea regele Gică de la Ovidiu ar vrea să vină marile firme să bage bani în Superliga caselor de pariuri, de parcă marile firme nu văd ce se întîmplă

concret
concret  •  01 Martie 2024, 09:32
Postat de sadiku_is_back pe 01 Martie 2024, 09:13

Si eu am ramas impresionat ....cum a ramas liber la primul gol , iar la al 2 lea gol , fundasii celor de la Voluntari alergau pe langa el , iar portarul ii lasa coltul lung liber !! Bai nea jiji blaturi se fac din 1944 ........ai nenorocit fotbalul din Romania !!! Sper sa iei (iar) 10 in europa !!!

O sa ia si 15. Stai linistit. Cum dau de o echipa decenta, ii dezintegreaza aia. In cupele europene nu sunt nea Pandele, Iftime, Rotaru, acolo nu se pot cumpara jucatori de la adversare inainte de meci si asa mai departe. fcfcsb sa este cancerul fotbalului romanesc.

sorine
sorine  •  01 Martie 2024, 09:30

Baaa,pe voi Nu va multumeste nimic. Daca aseara FCSB pierdea,era pentru voi o echipa de ciurucuri si de ingâmfati. Câstigând este blat,Coman a fost ajutat sa marcheze,si intreg Voluntari-ul s-a pus capra ca sa fie,, omenie"! Nu va e baa,rusine? Dar când a pierdut Campionatul acum doi Ani cu Voluntari ce a mai fost?

magic4ever
magic4ever  •  01 Martie 2024, 09:29

Ce omenie 1 pauza 2 f8nal cu Volu ntari care uita sa joace fotbal dupa pauza...cota 25-30???Cineva a castigay multi bani dupa omenia asta...Dragus inscrie goluri in campionatul Turciei care este mult peste liga 1 si este net superior lui Coman si o sa fie titular la nationala