Comentarii (78)
viol_lent
viol_lent  •  18 Decembrie 2013, 23:22
Postat de supereduardo10 pe 18 Decembrie 2013, 23:10

5eaua a umblat la fundasii Astrei….argmente 4 faze!!! Primul gol faza de curtea scoli daca ai jucat fotbal si ai fost fundas ca ultim aparator cu adversar in spate dai in minge o degajezi nu faci preluare, apoi faza 2 acelasi fundas Moraies da cu capul pe langa minge in 6 m. Faza 3 luft in 6m Gaman respinge Coman. Faza 4 adversar in 6 m nemarcat langa el Gaman si Moraiesi din corner!!! Minutele si desfasurarea acestor faze arata un lucru clar steaua inca face mizerii..am auzit ca se da 100000 euro de jucator eu zic ca merita!!! Dragi ziaristi cum ramane cu primul inel epuizat de ueri? :)) cred ca s-a evaporat intre timp :)))

de unde ai mai rasarit ma otravitule si tu cu caracterizarea asta :)))

inexistentus
inexistentus  •  18 Decembrie 2013, 23:21

Nu de bun l-a lasat nevasta.

maistor_kokir
maistor_kokir  •  18 Decembrie 2013, 23:20

normal ca o infrangere te invata mai mult decat o victorie, asa e tot timpul ... iar noi stelistii suntem derbedei daca niculae spune ca steaua a facut de rusine romania in europa ...las-o-n colo, 3 p in liga e rusine, anu trecut am trecut de grupele europa league, si o spune patronul unei echipe care n-a jucat niciodata macar in grupele europa league ...

edward.
edward.  •  18 Decembrie 2013, 23:14

Ai uitat sa-ti iei medicamentele.

vlady1990
vlady1990  •  18 Decembrie 2013, 23:13

Aveti net la nebuni dupa ora 22:00? Altfel nu-mi explic aceasta inflatie de oameni cu deviatii...

tonyys
tonyys  •  18 Decembrie 2013, 23:13

Au fost aproape 14 000 de spectatori azi, Steaua a trecut pe primul loc la media de spectatori din tuur cu aproape 10 000, dinamo a avut o medie de aprox. 9400.

supereduardo10
supereduardo10  •  18 Decembrie 2013, 23:10

liviuemil
liviuemil  •  18 Decembrie 2013, 23:10
Postat de reddog pe 18 Decembrie 2013, 23:03

Habar nu ai pe ce lume traiesti...Armata are multe pe constiinta ...

Da , sa stii ca are. Victoriile cu toti cotropitorii tarii, reintregirea neamului, pastrarea independentei.Da, are si tradatorii ei, dar nu mai multi ca in pdsr. Dar militia, cum e cu militia????